• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Uniemożliwiona gra multiplayer w Forza Horizon 3

0 głosów
1,671 wizyt
pytanie zadane 16 października 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Warcin Mójcik Użytkownik (730 p.)
Xbox w Windows 10 przy testowaniu połączenia mam utratę pakietów 100%  oraz ping w milionowych liczbach. Co uniemożliwia mi grę multi w forza horizon 3. W CMD patrzyłem komendę ping i jest ok oraz patrzyłem połączenie na speedtest również jest ok. W gry inne multi mogę grać bez większych problemów np. FIFA 17.
komentarz 16 października 2016 przez DragonCoder Pasjonat (19,250 p.)
Jezeli masz strate pakietow i sprawdzales komenda ping, kiedy miales odpalona gre, to najlepiej jest napisac Do GM, SA Coma i zapytac co jest nie tak, moze cos zle pobrales, albo jest przesilony serwer...

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 16 października 2016 przez ZlapZabijIZakop Nałogowiec (32,480 p.)

Może to pomoże.

komentarz 16 października 2016 przez ZlapZabijIZakop Nałogowiec (32,480 p.)
Szczerze mówiąc spodziewałem się problemów jak tylko dowiedziałem się, że multi będzie międzyplatformowe :P
komentarz 16 października 2016 przez Warcin Mójcik Użytkownik (730 p.)
Tego TAP-Windows adapter V9 wgl nie mam. mam tylko wyświetloną jedno połączenie którego używam.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 386 wizyt
pytanie zadane 3 października 2017 w Offtop przez zkkf56 Mądrala (7,310 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 80 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 159 wizyt
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

63,406 zapytań

109,671 odpowiedzi

229,147 komentarzy

44,694 pasjonatów

Przeglądających: 290
Pasjonatów: 21 Gości: 269

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...