• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Uniemożliwiona gra multiplayer w Forza Horizon 3

0 głosów
2,139 wizyt
pytanie zadane 16 października 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Warcin Mójcik Użytkownik (730 p.)
Xbox w Windows 10 przy testowaniu połączenia mam utratę pakietów 100%  oraz ping w milionowych liczbach. Co uniemożliwia mi grę multi w forza horizon 3. W CMD patrzyłem komendę ping i jest ok oraz patrzyłem połączenie na speedtest również jest ok. W gry inne multi mogę grać bez większych problemów np. FIFA 17.
komentarz 16 października 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Jezeli masz strate pakietow i sprawdzales komenda ping, kiedy miales odpalona gre, to najlepiej jest napisac Do GM, SA Coma i zapytac co jest nie tak, moze cos zle pobrales, albo jest przesilony serwer...

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 16 października 2016 przez niezalogowany

Może to pomoże.

komentarz 16 października 2016 przez niezalogowany
Szczerze mówiąc spodziewałem się problemów jak tylko dowiedziałem się, że multi będzie międzyplatformowe :P
komentarz 16 października 2016 przez Warcin Mójcik Użytkownik (730 p.)
Tego TAP-Windows adapter V9 wgl nie mam. mam tylko wyświetloną jedno połączenie którego używam.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 593 wizyt
pytanie zadane 3 października 2017 w Offtop przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 99 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 744 wizyt
pytanie zadane 21 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)

88,381 zapytań

136,985 odpowiedzi

305,728 komentarzy

58,644 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...