• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Uniemożliwiona gra multiplayer w Forza Horizon 3

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
2,259 wizyt
pytanie zadane 16 października 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Warcin Mójcik Użytkownik (730 p.)
Xbox w Windows 10 przy testowaniu połączenia mam utratę pakietów 100%  oraz ping w milionowych liczbach. Co uniemożliwia mi grę multi w forza horizon 3. W CMD patrzyłem komendę ping i jest ok oraz patrzyłem połączenie na speedtest również jest ok. W gry inne multi mogę grać bez większych problemów np. FIFA 17.
komentarz 16 października 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Jezeli masz strate pakietow i sprawdzales komenda ping, kiedy miales odpalona gre, to najlepiej jest napisac Do GM, SA Coma i zapytac co jest nie tak, moze cos zle pobrales, albo jest przesilony serwer...

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 16 października 2016 przez niezalogowany

Może to pomoże.

komentarz 16 października 2016 przez niezalogowany
Szczerze mówiąc spodziewałem się problemów jak tylko dowiedziałem się, że multi będzie międzyplatformowe :P
komentarz 16 października 2016 przez Warcin Mójcik Użytkownik (730 p.)
Tego TAP-Windows adapter V9 wgl nie mam. mam tylko wyświetloną jedno połączenie którego używam.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 839 wizyt
pytanie zadane 3 października 2017 w Offtop przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 129 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 820 wizyt
pytanie zadane 21 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)

92,418 zapytań

141,223 odpowiedzi

318,989 komentarzy

61,831 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...