• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Studia informatyczne

0 głosów
372 wizyt
pytanie zadane 8 października 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez cspek Nowicjusz (180 p.)
Witam. Wybrałem po technikum elektryk studia informatyczne ze względu na to, że kiedyś mnie ten temat interesował. Po pierwszych wykładach nie mam zielonego pojęcia , co tam się dzieje. Nikt nic nie tłumaczy, jadą z tematem, jakby wszystko było jasne, nawet mój kolega, który skończył informatyka, mówi, że też słabo kuma. Mam problem z przedmiotem Teoretyczne Podstawy Informatyki. Mnożenie, dzielnie , konwersja, twierdzenia, funkcje boolowskie itd i nie chodzi tu o te łatwe przykłady. Mógłby ktoś coś polecić, książke , filmy lub coś gdzie tego wszystkiego będę w stanie się nauczyć ?

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 8 października 2016 przez Rivelon Użytkownik (720 p.)
tak już jest, na studiach dają Ci materiał, który masz się nauczyć ew. przećwiczyć na ćwiczeniach/laborkach. Większość pracy musisz wykonać sam w domu, tutaj najważniejszą rzeczą jest umiejętność robienia odpowiednich notatek.
0 głosów
odpowiedź 8 października 2016 przez niezalogowany
Zazwyczaj na pierwszym wykładzie jest podawana literatura, radzę z tego skorzystać ;)
0 głosów
odpowiedź 8 października 2016 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,810 p.)
Pozostaje tylko w domu nadrobić wszystko, ja też po zdaniu matury z maty myślałem że ją kumam a po pierwszym wykładzie na polibudzie zdałem sobie sprawę że mocno się myliłem, jakakolwiek liczba w równaniu to był rarytas :)

Podobne pytania

+7 głosów
4 odpowiedzi 4,803 wizyt
–1 głos
2 odpowiedzi 1,308 wizyt
pytanie zadane 13 lipca 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez kuba1618 Nowicjusz (200 p.)
+2 głosów
3 odpowiedzi 409 wizyt
pytanie zadane 8 lipca 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Nasos Obywatel (1,310 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

63,313 zapytań

109,570 odpowiedzi

228,886 komentarzy

43,981 pasjonatów

Przeglądających: 255
Pasjonatów: 12 Gości: 243

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...