• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kurs Junior Front End Developer w infoShare academy - opinie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
4,772 wizyt
pytanie zadane 21 września 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Alwox Gaduła (4,840 p.)
Witam, wiem że podobne tematy już były ale np nie dotyczyły konkretnie tego kursu. Więc: co sądzicie o tym kursie http://infoshareacademy.com/szkolenie_front_end_dzienne_jesien.html ? Wiem, że teoretycznie ta sama wiedza jest za darmo w internecie ale dla mnie głównym argumentem jest kontakt z firmami zainteresowanymi zatrudnieniem i posiadanie czegoś konkretniejszego w cv. Aktualnie staram się znaleźć pierwszą pracę we Front Endzie ale nie jest to takie łatwe bez żadnego potwierdzonego doświadczenia.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 21 września 2016 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
Rany boskie, jaka cena xD

Nie lepiej przez ten czas samemu się douczyć? Przecież za taką cenę masz miliony kursów w internecie xD
komentarz 21 września 2016 przez Alwox Gaduła (4,840 p.)
i w cv napisać że przerobiłem miliony kursów w internecie co zwróci wszystkich uwagę i zaczną odrazu wydzwaniać?
1
komentarz 21 września 2016 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
w cv przede wszystkim przykuwają uwagę projekty, a nie kursy czy szkolenia jakie przerobiłeś
1
komentarz 21 września 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

5 800 zł (*)/ 10 500 zł (**)

320 h = 13 dni.

Co Ci oferujemy?

  • wiedzę na poziomie Junior Front-end Developera

Jakbym 320h. na własną rękę przesiedział w internecie, to zdobyłbym wiedzę przynajmniej na poziomie Front-end Developera... Nawet zdążyłbym zlecić grafikowi narysowanie certyfikatu w paint'cie za 10 500zł!

komentarz 21 września 2016 przez Alwox Gaduła (4,840 p.)
Ale w tym kursie nie chodzi o certyfikat bo nawet nie wiem czy gdzie kolwiek o czymś takim wspominają - ten kurs to właśnie głównie praca nad projektami w małych grupach. Mam niby jakieś swoje małe projekty ale nie wydaje mi się żeby zwróciło to jakoś szczególnie uwagę - nie jest łatwo samemu na samym początku zrobić jakiś wiekszy sensowny projekt. Znajomy dostał po tym kursie w swojej pracy podwyżkę o 1k do 4k na ręke - wtedy koszt tego kursu nie wydaje się taki olbrzymi a nie wiem czy jest sens ryzykować że może uda mi się coś znaleźć bez tego tym bardziej że musze znaleźć pracę jak najszybciej.
komentarz 21 września 2016 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
Ale możesz przecież zakodować jakiś gotowy szablon. Pomyśleć potem nad RWD i fajnymi animacjami i jest naprawdę ciekawa strona do portfolio.

Zacznij robić strony dla różnych firm ( ale dla siebie tylko ) i je również wrzucaj do portfolio. Co gdy czegoś nie wiesz? StackOverFlow -> naprawdę jest to baza wiedzy programisty :)

Ja bynajmniej się tak uczę i zauważyłem postępy :)

Do każdej strony się przykładaj! Patrz na czcionki i dobieraj uważnie kolory :)

Nie opłaca się wydawać min. 5k złotych na kurs.. Chyba, że masz tyle kasy to spoko :)
0 głosów
odpowiedź 21 września 2016 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
UI rządzi - nie to jak Impact jako czcionka główna. Niech sami się wezmą za siebie, a później za innych :) Jeżeli jesteś dobry w tym co robisz, nikogo nie interesuje skąd masz wiedzę. Do takich akcji dołączają firmy, owszem - ale za kasę i w lokalnym środowisku nie jest to powód do dumy.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 300 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 1,107 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 4,314 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...