• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Windows 10 Wolny internet! :C

Object Storage Arubacloud
0 głosów
4,859 wizyt
pytanie zadane 18 września 2016 w Systemy operacyjne, programy przez robertwe Gaduła (4,620 p.)
zamknięte 19 września 2016 przez robertwe
Siemka zainstalowałem sobie Windows 10 na laptopie Dell latiude E6400

Wszystko ok ale internet jest strasznie wolny! Czytałem o usługach i ich wyłączeniu ale nie pomaga.

Sterowniki są domyślne od Windowsa'a bo nie widzę nigdzie do win 10

karta to: Dell wireless 1510 Wirless-N WLAN Mini-Card

a karta na kabel to: Intel 82567LM Gigabit Network Connection

jest w menedżerze dużo WAN Miniport dokładniej aż 7

Pomocy!
komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany! :D Moja karta sieciowa wifi dell wirless jest nie obsługiwana przez windows 10 kupno nowej na pewno pomoże

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 18 września 2016 przez Lid$ Mądrala (6,300 p.)
wybrane 19 września 2016 przez robertwe
 
Najlepsza
Ile masz aktualnie Mb/s a ile powinieneś mieć od dostawcy? Jak nie wiesz jak to sprawdzić to polecam jakieś testery w google na stronach internetowych speedtestnet wpisz sobie czy cuś..

Ja ostatnio też przeszedłem na windows 10 i mi się internet nie popsuł.. działa tak samo jak działał, więc to może być u ciebie spowodowane całkowicie czymś innym, dlatego najlepiej skontaktować się z pomocą dla windows lub na jakimś forum od windows https://answers.microsoft.com/pl-pl
komentarz 18 września 2016 przez robertwe Gaduła (4,620 p.)
od dostawcy powiniemem mieć 10MbPs a mam 2MbPs
1
komentarz 18 września 2016 przez Lid$ Mądrala (6,300 p.)
Może warto byłoby skontaktować się z dostawcą i zapytać czy to czasem nie jest problem u nich, i czy mogą jakoś doradzić co w takiej sytuacji zrobić.. może ich pomoc coś wskóra.
komentarz 19 września 2016 przez robertwe Gaduła (4,620 p.)
To nie problem dostawcy bo na innym komputerze czy telefonie w tej samej sieci wifi internet nie zwolnił
1
komentarz 19 września 2016 przez Lid$ Mądrala (6,300 p.)
Tutaj masz kilka instrukcji związanych z rozwiązywaniem problemów z połączeniem w Windows 10:

http://www.dell.com/support/article/pl/pl/pldhs1/SLN297743/pl

Spróbuj poklikać i daj znać czy działa.
komentarz 19 września 2016 przez robertwe Gaduła (4,620 p.)
A o co chodzi z tymi WAN Miniport?
1
komentarz 19 września 2016 przez Lid$ Mądrala (6,300 p.)
A co ja wikipedia jestem? xD Wygoogluj se.. bez przesady. :D
komentarz 19 września 2016 przez robertwe Gaduła (4,620 p.)
Okazało się że moja karta WiFi nie jest wspierana przez 10 bo jak podłączyłem przez kabel Ethernet Już nie kartą dell tylko tą intel i prędkość jest tak jak w umowie ale dzięki za fatygę! :D :D :D
1
komentarz 19 września 2016 przez Lid$ Mądrala (6,300 p.)
:D spoko
0 głosów
odpowiedź 18 września 2016 przez k.wichura Pasjonat (19,870 p.)
komentarz 18 września 2016 przez robertwe Gaduła (4,620 p.)
Nie ma tam dla windows 10 :C

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 7,082 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 219 wizyt

92,580 zapytań

141,433 odpowiedzi

319,665 komentarzy

61,966 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...