• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed css, fade-in animacja

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,101 wizyt
pytanie zadane 17 września 2016 w HTML i CSS przez Boshi VIP (100,240 p.)
zamknięte 17 września 2016 przez ScriptyChris
Ktoś może pomóc z efektem takiego jak by domina?
 chodzi mi o taki efekt, że po kliknięciu przycisku powolutku pojawiają się kolejne elementy-każdy to oddzielny akapit.

Czyli pojawia się pierwszy element którego animacja trwa 2 sekundy, kolejny pojawia się po skończeniu pierwszego. Czyli delay 2s musi mieć itd, tyle, że nie bardzo coś wychodzi, bo zazwyczaj od razu pojawiają mi się wszystkie elementy a dopiero potem animacja startuje
komentarz zamknięcia: Problem został rozwiązany
komentarz 17 września 2016 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)
A masz je ukryte przed rozpoczęciem animacji?
komentarz 17 września 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
No właśnie mam.  Chodzi o to, że mam kipeską kolejność. Po kliknięciu przycisku wszystkie się pokazują i dopiero się załącza animacja a powinny się pokazywać w czasie trwania animacji. Kombinuje...
komentarz 17 września 2016 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)
Próbowałeś animować opacity i visibility jednocześnie?
komentarz 17 września 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
opaicity tak, z visibility nic nie kombinowałem jeszcze.

Jakiś przykład na jssfield?
komentarz 17 września 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Mam 20 klas dla 20  elementów, wszystkie w css mają nadaną jedną animację, ale każda klasa ma różny delay. każda kolejna jest spóźniona o 1sekundę. Tylko nie wiem jak to załączyć aby się zaczeły odpalać po kolei. Do tego aby na początku były ukryte a po kliknięciu odpaliła się animacja.
komentarz 17 września 2016 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Ja się tym często bawię i powiem ci że dajesz opacity: 0; i w ostatniej klatce animacji dajesz: 1; albo w pierwszej klatce. a dla elementów, które mają się pojawiać daj animation-fill-mode: forwards;
1
komentarz 17 września 2016 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)
komentarz 17 września 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)

Mam tak, ale nie mogę tego do kupy poskładać.

.napis1
{
    font-size: 80px;
    display: inline-block;
    opacity: 0;
    animation: fadein 1s ease-in 1s forwards
}

.napis2
{
    font-size: 80px;
    display: inline-block;
    animation: fadein 1s ease-in 2s forwards
}

@keyframes fadein {
    0%{ opacity: 0; }
    100%{ opacity: 1; }

}

Wchodzę na stronę, wszystko jest ukryte. klikam button, mają po kolei pojawiać się literki.  Gdzie to mam ukryć? w jquery czy css?

 

Czort, twój przykład jest może ok po za tym, że tych elementów na stronie to ja mam 30, dla każdego rozumiem, że muszę stworzyć klasę opuźniającą?

komentarz 17 września 2016 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)

Jeśli będziesz chciał to rozwiązać w ten sposób to tak laugh

komentarz 17 września 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)

Ok, to nie jest problem. Tylko jak to ukryć na początku strony i odpalać przyciskiem czy czym tam chcę?  usuwać klasy na początku skryptu nie mogę, bo wtedy zniknie właściwość visibility i wszystko będzie widoczne? jakieś pomysły?


 ok show i hide pomogły ;) 

Dzieki za pomoc.

 

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 244 wizyt
pytanie zadane 11 lutego 2019 w HTML i CSS przez Anetka Początkujący (260 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 399 wizyt
pytanie zadane 12 lutego 2019 w HTML i CSS przez Anetka Początkujący (260 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 451 wizyt
pytanie zadane 3 kwietnia 2018 w JavaScript przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...