• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brnac to dalej czy zostawic

Object Storage Arubacloud
+1 głos
337 wizyt
pytanie zadane 14 września 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Witam, Uczylem sie C++ dotarlem do obiektowki i stanalem na klasach.... odtatni raz pisalem cos przed 2 miesiacami jakos, i dzisiaj 30 min.... nie mam teraz czasu bo mam pelno zadan do szkoly i moj dzien wyglada tak ze ide do szkoly, wracam siedze do pozna z lekcjami spac i tak od nowa..... Wiem ze nie jest to dobre, gdy nie pisze sie dluzszy czas, dltego chcialem was zapytac, czy lepiej teraz odlozyc to na bok i wrocic za 2 miesiace jak bedzie czas i wtedy przerobic kurs u P.Mirka od nowa, ksiazke tez bede mial....? Co wy o tym myslicie?

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 14 września 2016 przez mikikajek Użytkownik (670 p.)
Ja bym zrobił taki plan. Wracam ze szkoły, obiad, chwila odpoczynku, lekcje i pisanie czegoś/odpoczynek. ale też zależy ile jest lekcji do odrobienia.
komentarz 14 września 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Lekcje mam codziennie do 15 a w czwartki do 16 + fizjoterapia ktora trwa 30 min i dojazd do niej, a pozniej zadania domowe i nauka do kartkowek itd. Czasami jest tak ze przyjde do domu nic nawet nie jem siadam i robie lekcje a jem wieczorem jak znajde chwile.
komentarz 14 września 2016 przez mikikajek Użytkownik (670 p.)
To jest problem :/
komentarz 14 września 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
No wlasnie, dlatego padlo pytanie
+1 głos
odpowiedź 15 września 2016 przez nauwalis Mądrala (7,350 p.)
Warto byłoby codziennie choć 15 minut spróbować znaleźć by nie zapominać i przypominać sobie. To niedużo i myślę, że to jest dobry pomysł, by nie odkładać. Po przerwach zawsze cięzko się wraca.
1
komentarz 15 września 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Jest godzina 5 prawie 6, a ja wstalem specjalnie tylko po to zeby programowac :D
komentarz 15 września 2016 przez nauwalis Mądrala (7,350 p.)
Pochwalam i jestem pod wrażeniem! Trzymam kciuki i życzę powodzenia!
komentarz 15 września 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Wielkie dzieki
0 głosów
odpowiedź 14 września 2016 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Jak to nie masz czasu, szkoła to był okres kiedy czasu miałem mnóstwo i jeszcze więcej :) Lekcje to się odrabiało na przerwach :) Rozdysponuj dobrze czas i to Ty musisz wiedzieć co chcesz robić
komentarz 14 września 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Tak zalozmy ze miaszkasz w innym kraju nie znasz jezyka i jestes w ostatniej klasie ktora wazy o twoich dalszych losac, to znaczy czy mozesz robic mature czy tez nie.... I nie znasz na tyle dobrze jezyka i masz pelno referatow ktore w tym momencie sa dla Cibie najwazniejsze bo mozesz dostac dobra ocene, ale sa na te dobra ocene jakies wymagania ktore czasami sa duze bo nauczyciela musisz zaciekawic co nie zawsze jest latwe.... Wiec podsumowujac robienie zadan na przerwach odpada.... Jak bym byl w polsce to bym do ksiazek nie zajrzal bo to co slysze na lekcji mi starcza, ale jest inna sytuacja.
komentarz 14 września 2016 przez niezalogowany
@CzłowiekSpryt - w szkole mnóstwo czasu? To chyba miernie do tego podchodziłeś.
komentarz 14 września 2016 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)

krrr123  - nie wiedziałem że za granicą się uczysz, mvxxx - nie podchodziłem miernie, no może tylko do przedmiotów których nie lubiłem(chemia i biologia)

komentarz 14 września 2016 przez niezalogowany
@mvxxx Nie "CzłowiekSpryt", tylko "CzłowiekSkrypt". Chyba, że tak miało być ;)

@CzłowiekSkrypt Plusik za chemię i biologę ;)
komentarz 14 września 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Bilogia ujdzie nawet w jezyku obcym ale chemia, po polsku to problem :D
komentarz 15 września 2016 przez niezalogowany
Dokładnie ;)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 151 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 328 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Purban Nowicjusz (120 p.)

92,580 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...