• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Mikrofon wykrywa dźwięk systemowy

Object Storage Arubacloud
0 głosów
7,577 wizyt
pytanie zadane 22 sierpnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
edycja 25 sierpnia 2016 przez zgrybus

Witam. Mam pewien problem z mikrofonem. Cztery dni temu wszystko normalnie działało, ale gdy wróciłem następnego dnia do domu i zacząłem rozmawiać przez mikrofon to nagle się zdziwiłem. Mikrofon zaczął nagrywać lub jak kto woli przechwytywać dźwięki z systemu ( muzyka etc ) a mnie całkowicie ignorował. Do dziś nie mogę znaleźć rozwiązania ( przepatrzyłem pół internetu ). Any ideas?

 

EDIT:

Dobra. Już nie słychać dźwięków systemu ( zaznaczyłem opcje usuwanie akustycznego echa w realteku ). Problem leży teraz w tym, że mikrofon nie przechwytuje mojego głosu a tylko jakieś dziwne szumy :O

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 24 sierpnia 2016 przez wujeksancho Użytkownik (520 p.)
w windowsie 7 bodajże w mikserze trzeba było się pobawić
komentarz 25 sierpnia 2016 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
Już tyle zabawy z tym mikserem :(
0 głosów
odpowiedź 24 sierpnia 2016 przez afferu Mądrala (5,220 p.)
W mikserze prawdopodobnie musisz wyciszyć mikrofon
komentarz 25 sierpnia 2016 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
Ale ja chce rozmawiać przez mikrofon a nie odtwarzać muzykę :D
komentarz 25 sierpnia 2016 przez afferu Mądrala (5,220 p.)
Wyciszenie mikrofonu powoduje, że nie jest słyszalny przez głośniki, chodzi tu o mikser windowsa, wyciszony mikrofon działa normalnie.
komentarz 25 sierpnia 2016 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
Chodzi Ci o mikser ten z głośniczka? Jeśli tak, to tam nie ma i nie będzie mikrofonu, bo są tam tylko urządzenia do odtwarzania a nie nagrywania :P
PS. Już usunąłem dźwięki systemowy, teraz nie słychać mojego głosu a same szumy :(
0 głosów
odpowiedź 24 sierpnia 2016 przez MetRiko Nałogowiec (37,110 p.)

To jest jedna z możliwości.. możliwe, że problem jest spowodowany przez coś innego.
Panel sterowania -> (Sprzęt i dźwięk ->) Dźwięk -> Nagrywanie -> Miks Stereo (PPM) -> Wyłącz
Zastanawia mnie jedno.. jak w ogóle go włączyłeś xD

komentarz 25 sierpnia 2016 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
Jest cały czas wyłączony. Niestety to nie działa :)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 5,887 wizyt
+2 głosów
2 odpowiedzi 31,666 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...