• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Program ograniczający ilość wejść w przeglądarce

Object Storage Arubacloud
+1 głos
615 wizyt
pytanie zadane 22 sierpnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Tom_Ja Dyskutant (7,970 p.)
Nie wiem do której kategorii przyporządkować, więc przepraszam.

Mam pytanie - czy znacie jakieś rozszerzenie do Chrome, lub coś innego, które ograniczałoby ilość wejść na daną stronę w przeglądarce danego dnia.

Czyli - wchodzę na facebooka nałogowo na przykład (to tylko przykład :P). Ponieważ chcę zacząć się kontrolować, ustalam dla niego limit - 2 wejścia dziennie. I jak wejdę już danego dnia 2 razy, to już więcej nie mogę, bo strona jest (jakoś) zablokowana.

Chcę przez to zacząć bardziej konkretnie korzystać z różnych stron, nie wchodzić na każdą co 5 sekund na sekundę, tylko wiecie, konkretnie, dłużej, ale konkretnie.

Znacie coś takiego?
1
komentarz 22 sierpnia 2016 przez matiit Użytkownik (560 p.)
Brzmi jak dobry problem do zakodowania w JS jako extension do chrome w 1 wieczór.
1
komentarz 22 sierpnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

Nie trzeba nawet JS używać. Można to zrobić prościej. Po prostu usuń konto :D
https://www.facebook.com/help/delete_account

Wtyczki nic nie dadzą, bo po prostu będziesz na jakąś stronę bardzo chciał wejść to i wejdziesz ze 100 razy wyłączając wtyczkę ;)

komentarz 22 sierpnia 2016 przez Tom_Ja Dyskutant (7,970 p.)
A może chciałbyś się podjąć takiego wyzwania?

W nagrodę otrzymasz naszą bezgraniczną wdzięczność i masę plusików w górę ;)
1
komentarz 22 sierpnia 2016 przez matiit Użytkownik (560 p.)
Jasne, że bym mógł.

Jakby ktoś zrobił jakąś fajną i czytelną specyfikację - dlaczego nie.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 22 sierpnia 2016 przez RegularLemon Stary wyjadacz (12,280 p.)
Dosłownie w zeszłym tygodniu miałem ten sam problem z YouTube.

Bardzo polecam dodatek do Chrome StayFocusd
https://chrome.google.com/webstore/detail/stayfocusd/laankejkbhbdhmipfmgcngdelahlfoji

Można tam ustawić dzienne ograniczenie czasowe dla danej strony. Dzięki temu nie marnujesz czasu na "pierdoły", ponieważ masz go mało. Pomogło mi w przypadku YouTube.
komentarz 22 sierpnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
StayFocusd działa w trybie incognito...
komentarz 22 sierpnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Źle się wyraziłem. W trybie incognito możesz oglądać co chcesz i ile chcesz...
komentarz 23 sierpnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Ile ustawiasz czasu w minutach dziennie na forum pasja-informatyki.pl ?
komentarz 23 sierpnia 2016 przez RegularLemon Stary wyjadacz (12,280 p.)
Bez ograniczeń :)
komentarz 23 sierpnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Jak to? O_o Ja tu siedzę na forum codziennie prawie cały dzień i nie wiem co zrobić...
0 głosów
odpowiedź 22 sierpnia 2016 przez Przybysz_4444 Gaduła (3,200 p.)
Kojarzę jedynie rozszerzenie "LeechBlock" na którym można blokować strony na określony czas o danej porze. Nie jestem pewien czy jest to dostępne na wszystkich przeglądarkach. :)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 69 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 339 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...