• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dlaczego mogę wejść tylko na niektóre strony/aplikacje?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
338 wizyt
pytanie zadane 5 września 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Pau1997 Nowicjusz (130 p.)
Cześć!
Od dwóch tygodni mam problem z internetem. Mam router Asus DSL-N12E. Wszystkie kontrolki świecą. Natomiast mogę wejść tylko na niektóre strony: facebook, youtube, działa jeszcze wyszukiwarka google, ale gdy chce wejść w konkretny link wyskakuje powiadomienie "Ta witryna jest nieosiągalna, ERR_TIMED_OUT". Problem występuje na każdej przeglądarce: google chrome, opera, mozzilla firefox. Na smartfonach ten sam problem. Działają tylko aplikacje: facebook, messenger, youtube, instagram. Nic więcej.

Dzwonię do Orange, opisuję problem i za każdym razem w odpowiedzi słyszę, że wszystko u nich w porządku, ale wyślą kogoś, kto sprawdzi nasz router. Był, sprawdził, pierwszy raz, drugi raz - wg. niego wszystko okej. Za trzecim razem powiedział, że nic nie da się zrobić. Może wy mi pomożecie...

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 5 września 2018 przez BartekDataIT Użytkownik (770 p.)
Mam ten sam problem... Co ciekawe mam na laptopie zarówno Windowsa jak i Linuxa. Na Windowsie mam dokładnie ten problem jednakże kiedy przełączę się na Linuxia problem znika. Jedynie na Linuxie nie moge odtwarzać filmów (oprócz YT) ale wszystkie strony działają. O ile na Linuxie wydaje mi się że musze po prostu coś doinstalować bo mam go dopiero od niedawna tak na Windowsie podejrzewam, że to coś z ustawieniami sieciowymi a nie z ruterem lub dostawcą ( internet mam z vectry) Daj znać jeśli rozwiążesz problem. Jeśli ja coś wymyślę też się odezwę :)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 69 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 160 wizyt

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...