• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena strony, porady

Object Storage Arubacloud
0 głosów
199 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2016 w HTML i CSS przez Rappa2 Obywatel (1,540 p.)

Hej chciałbym żebyście ocenili moją stronę http://lubieto.esy.es.

Oceniajcie przede wszystkim wygląd, prosiłbym o porady dotyczące właśnie wyglądu co mógłbym zmienić itd...

Kod jest chyba ok, ale jestem laikiem w tej dziedzinie, robię to tylko tak w zasadzie dla rozrywki. Mile widziane również podpowiedzi dotyczące poprawy kodu.

P.S Kiedy wchodzicie ze strony głównej na [inne -> o mnie] kiedy wejdziecie w to, link na tekście zanika. Jak to naprawić ?

O to chodzi  <--- O to chodzi

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 9 sierpnia 2016 przez Eimens Maniak (69,240 p.)

Ja jeszcze nie mam 50+ żebyś mi musiał fonta 35px stawiać przed oczy. Jestem jeszcze młody i szacuj tak 16/18px nie przesadzaj z większym bo kuje w oczy. Widzę że z czcionką też się nie możesz zdecydować (lato, Roboto, Open sans). Wiesz co zrób, bo na początku trudno samemu zrobić fajny layout. Znajdź jakiś w google i postaraj się go napisać (link).

Staraj się pisać tego typu strony, od razu poczujesz o co w tym wszystkim chodzi. No i potem już twoja głowa będzie w stanie sama opracować taki layout i przelać go na kod. Powodzenia...

0 głosów
odpowiedź 9 sierpnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

No ale co na tej stronie ocenić jak nie ma żadnej treści ani działającej podstrony?

W zasadzie nic się nie dowiedziałem o tobie z tej strony. Dzięki zdjęciu przynajmniej wiem, że się uczysz C++ ;)

    <ul>
            <ol>Podróże
                <li><a href="wpolsce.html">W Polsce</a></li>
                <li><a href="zagranica.html">Za granicą</a></li>
            </ol>
     </ul>

ul > ol > li ?

komentarz 9 sierpnia 2016 przez Rappa2 Obywatel (1,540 p.)
Chodzi mi tylko czy ogólny zarys strony jest ok, nie mam pomysłu co by tam zmienić

Podobne pytania

+1 głos
5 odpowiedzi 649 wizyt
pytanie zadane 25 grudnia 2016 w HTML i CSS przez Mistrz0000000 Bywalec (2,780 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 316 wizyt
pytanie zadane 25 września 2016 w HTML i CSS przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 482 wizyt
pytanie zadane 22 września 2016 w HTML i CSS przez KariK-02 Mądrala (6,030 p.)

92,580 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,665 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...