• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Umiejętności na Front-end Developera ?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
1,596 wizyt
pytanie zadane 16 lipca 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez tetriss Obywatel (1,710 p.)
Witam.

Chciałbym w przyszłym roku po maturze zacząć pracę jako front-end developer. Czytam różne ogłoszenia i w sumie wszędzie są inne wymogi. Co znać/co umieć aby dostać taką posadę, oraz jakie projekty tworzyć aby pokazać, że umiejętności wpisane w CV mają pokrycie w rzeczywistości. Robić takie portfolio jako normalna strona z projektami czy może przez GitHuba?

Moje umiejętności:
-HTML/CSS
-Bootstrap/Foundation

-JavaScript (jQuery, AngularJS)

-PHP/MySQL (CodeIgniter)

-GitHub

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 16 lipca 2016 przez WojciechJot Gaduła (3,410 p.)
Jeśli umiesz już tyle na w miare dobrym stopniu to mozesz juz teraz szukac pracy
0 głosów
odpowiedź 16 lipca 2016 przez kosaa Stary wyjadacz (14,130 p.)
Nie wiem czemu kolega dostał minusa, napisał prawdę. Jeśli umiesz HTML, CSS, JS, PHP, MYSQL i jeszcze ogarniasz gita to możesz spokojnie szukać pracy.

Pytanie ile z tych technologii na prawdę znasz i posługujesz się biegle.
komentarz 16 lipca 2016 przez tetriss Obywatel (1,710 p.)
Biegle HTML/CSS/JS/GIT/ANGULAR/BOOTSTRAP I FOUNDATION.

Ciągle się uczę PHP i MySQL
komentarz 16 lipca 2016 przez kosaa Stary wyjadacz (14,130 p.)
Tak z ciekawości. Masz jakieś projekty, które mógłbym zobaczyć?
komentarz 16 lipca 2016 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
Biegle znasz js z angularem i zadajesz takie pytania? ;)
komentarz 16 lipca 2016 przez tetriss Obywatel (1,710 p.)
Pytam, ponieważ chcę się dowiedzieć co i jak. Będzie to moja pierwsza praca, po liceum tylko z maturą więc szału nie będzie. Trzeba się przebić przez studentów :D
komentarz 16 lipca 2016 przez kosaa Stary wyjadacz (14,130 p.)
Twoje obawy są nieuzasadnione. Przy takich umiejętnościach, które opisałeś bez trudu znajdziesz pracę.
komentarz 17 lipca 2016 przez RegularLemon Stary wyjadacz (12,280 p.)
O studentów bym się nie obawiał. Wielu nie ma wiedzy nawet zbliżonej do Ciebie :p
komentarz 17 lipca 2016 przez tetriss Obywatel (1,710 p.)
Chciałbym jeszcze zapytać, czy może znalazła by się firma która byłaby w stanie zatrudnić pracownika na "nieregularne dni pracy", Już tłumaczę.

Ogólnie chciałbym być strażakiem, system pracy to 24/48 (po jednym dniu pracy dwa dni wolne i tak w kółko) i właśnie umyślało mi się, że skoro się tak jaram tym programowaniem bo nie głupio było by się realizować i przy okazji dorobić podczas tych 48h wolnego :P

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 4,313 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 4,018 wizyt
pytanie zadane 18 września 2016 w HTML i CSS przez agipacz Początkujący (460 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 1,424 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...