• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

CMS i cięcie szablonów

Object Storage Arubacloud
0 głosów
225 wizyt
pytanie zadane 13 lipca 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez falauthy Stary wyjadacz (11,550 p.)

Przeglądam oferty pracy jako frontend i mam pytanie odnośnie tych dwóch spraw.
1. CMS
Znacie jakieś ciekawe kursy z tego? Jak zacząć od zera.

2. Znajomość programu graficznego
Właśnie to znalazłem w ofercie. Wiem, że chodzi o cięcie szablonów, tylko kompletnie nie mam w tym doświadczenia czy to od strony IT czy grafika. Jakieś ciekawe kursy? Książki?

​Z góry dzięki za pomoc.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 lipca 2016 przez R.orlinski Mądrala (5,490 p.)
1. Zależy o jaki CMS ci chodzi. Jest tego sporo. Co do najpopularniejszego: WordPressa polecam to: http://wordpress.kursbootstrap.pl/.

2. Skoro znajomość programu graficznego to jest to grafika. Zwykle chodzi o Photoshop, wszystko zależy jak chcesz się tego uczyć, ja preferuję wzięcie programu i po prostu bawienie się nim.
komentarz 14 lipca 2016 przez falauthy Stary wyjadacz (11,550 p.)
Co do PS - po prostu mam zaczać bawić się w grafika?
komentarz 14 lipca 2016 przez R.orlinski Mądrala (5,490 p.)
Ja przynajmniej tak robię. :P

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 877 wizyt
pytanie zadane 31 października 2016 w HTML i CSS przez Guardd Początkujący (350 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 341 wizyt
pytanie zadane 9 lutego 2020 w HTML i CSS przez Artek Stary wyjadacz (11,800 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 182 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2016 w Systemy CMS przez falauthy Stary wyjadacz (11,550 p.)

92,583 zapytań

141,434 odpowiedzi

319,669 komentarzy

61,966 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...