• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wywoływanie objektów spoza namespac'a

0 głosów
361 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2016 w PHP przez Kacper Duda Obywatel (1,970 p.)
edycja 28 czerwca 2016 przez event15

Witam,
nie wiem jak wywołać funkcję spoza namespac'a, wyskakuje błąd i pokazuje, że ..."Database\ConnectInformation

"... nie istnieje, a nie używam use g sa w, czy czegoś innego

<?php

class ConnectInformation
{
 // INFORMACJE !!!!

}

namespace Database
{
       class Connect
        {
    //    ...
         new ConnectInformation 
     //   .....
        }
}

?>

 

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 28 czerwca 2016 przez suice Gaduła (3,960 p.)
wybrane 30 czerwca 2016 przez Kacper Duda
 
Najlepsza
$obj = new \ConnectInformation

 

+1 głos
odpowiedź 28 czerwca 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Jeśli już piszesz kod z przestrzeniami nazw, to powinieneś napisać namespace również dla ConnectInformation.

I tak jak ktoś wcześniej napisał - $obj = new \ConnectInformation;
komentarz 30 czerwca 2016 przez Kacper Duda Obywatel (1,970 p.)
Dzięki :), szkoda że nie mogę dać dwa NAJ

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,415 wizyt
pytanie zadane 30 grudnia 2021 w C i C++ przez Wiktor51207 Początkujący (380 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,183 wizyt
pytanie zadane 10 sierpnia 2018 w PHP przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 3,734 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2023 w C# przez Whyyy Nowicjusz (240 p.)

93,742 zapytań

142,680 odpowiedzi

323,299 komentarzy

63,328 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...