• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nadwyżka szerokości kontentu rosnąca wraz malejącą szerokością okna.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
137 wizyt
pytanie zadane 11 czerwca 2016 w HTML i CSS przez artimal Gaduła (4,800 p.)
Witam, ostatnio zaktualizowałem kontent na mojej stronie www.amalamastering.com lecz niestety zauważyłem, że kiedy zmieniam ekran na coraz mniejszy to pojawia się pasek przewijania w bok ponieważ pojawia się pusta nadwyżka zawartości strony. Trudno mi to opisać dlatego najlepiej będzie jak sami to zobaczycie. Czym to może być spowodowane i jak to naprawić?

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 11 czerwca 2016 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)
wybrane 11 czerwca 2016 przez artimal
 
Najlepsza
<h3 class="motto">Your final step!</h3>

Duża szerokość.

komentarz 11 czerwca 2016 przez artimal Gaduła (4,800 p.)
Dzięki, to rzeczywiście było to. Teraz już działa :) Mam problem z podobną bzdurą a mianowicie z klasą .input
W logowaniu dla partnerów jest normalna wielkość: amalamastering.com/partner.php
natomiast na stronie głównej po  kliknięciu paska ze zniżką po lewej stronie już nie...  Wtedy jest to pole jakieś pomniejszone...  Dlaczego tak się dzieje?
1
komentarz 11 czerwca 2016 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)

Hm, dziwne - dodaj do klasy input jeszcze jeden wiersz:

box-sizing: content-box;

 

komentarz 11 czerwca 2016 przez artimal Gaduła (4,800 p.)
Pomogło. W jaki sposób ta linijka rozwiązała ten dziwny problem?
komentarz 11 czerwca 2016 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)
Wlicza padding i obramowania do rozmiaru elementu.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 148 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 592 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia 2017 w HTML i CSS przez agit45 Obywatel (1,110 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 104 wizyt
pytanie zadane 14 października 2019 w HTML i CSS przez bugs55 Obywatel (1,090 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...