• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Co poprawić - strona

Object Storage Arubacloud
0 głosów
143 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2016 w Nasze projekty przez Janka Bernacka Nowicjusz (160 p.)
zamknięte 24 maja 2016 przez Janka Bernacka
Zacznę od tego, że mieszkam za granicą, by potem się ktoś nie zdziwił dziwacznego języka znajdującego się na stronie. Ale to może i lepiej łatwiej będzie oceniać pod innymi względami.

No ale.. od jakiegoś czasu w wolnym czasie koduje sobie hobbistycznie i coś tam zaczyna nawet z tego wychodzić. Generalnie motyw strony miał polegać na oglądaniu i dodawaniu anime. Jest jeszcze mnóstwo kwestii, które wymagają poprawy ale jestem tylko człowiekiem, sam wszystko nie ogarnę... i dlatego przyszedłem tu prosić o rady :o

tl;dr Szukam konstruktywnej krytyki i wykazu "błędów" x_ x

 

 

@Edit2, zamykam. Czas wprowadzić poprawki :P

 

P.S

Stwierdzam u siebie chorobę divizmu
komentarz zamknięcia: Wiem już co poprawić, także czas nad tym popracować :P

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 24 maja 2016 przez niezalogowany

Nie powiem ci jak jest z kodem bo się nie znam >.<

 

Ale stylistycznie 8/10 Brawo!

 

Jedyne co zauważyłem to nierówne pola do wpisywania działają na nerwy

 

komentarz 24 maja 2016 przez Janka Bernacka Nowicjusz (160 p.)

Dzięki, wygląda na to, że na każdym komputerze wygląda to nieco inaczej.

Będzie trzeba poprawić. Na przykład u mnie tak to wygląda.

http://pasteboard.co/1aadbbQQ.png

komentarz 24 maja 2016 przez niezalogowany
Elegancko
0 głosów
odpowiedź 24 maja 2016 przez Tom_Ja Dyskutant (7,970 p.)
Wizualnie? Ładnie, ale przydałoby się, aby tła ramek były na dole równe (na stronie Forside). Reszta ok, a jak z kodem? Nie powiem ci, nie znam się na tyle  by kogoś pouczać :P

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 246 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2015 w Nasze projekty przez Tsaju Użytkownik (820 p.)
+2 głosów
7 odpowiedzi 471 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2015 w Nasze projekty przez Tsaju Użytkownik (820 p.)
+26 głosów
8 odpowiedzi 1,254 wizyt
pytanie zadane 22 lutego 2018 w Nasze projekty przez gremlin Dyskutant (7,600 p.)

92,615 zapytań

141,465 odpowiedzi

319,776 komentarzy

61,997 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...