• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak to przerobić żeby ładnie wyglądało na urządzeniach mobilnych

0 głosów
363 wizyt
pytanie zadane 18 maja 2016 w HTML i CSS przez ShadoWs Bywalec (2,800 p.)
Witam mam problem z sekcją zaloguj http://xiaoyifan.hekko24.pl/yi/ na komputerze wygląda tak jak bym chciał ale za to na mobilnych całkowicie traci wygląd. Myślałem o zrobieniu czego podobnego jak na http://m.ppe.pl/ zaloguj nie jest jako drop-down tylko na stałe ale nie wiem za bardzo jak to zrobić może ktoś podpowie albo podeśle jakiś poradnik. Przy tworzeniu korzystałem z poradnika http://miroslawzelent.pl/kurs-css/stylizowanie-inputow/ Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 18 maja 2016 przez mitelak Pasjonat (23,330 p.)
Teraz nie jest jakoś źle, ja bym usunął ten aparat (na mobilnych) i byłoby to zgrabniejsze. Pierwsza myśl jaka przychodzi mi do głowy to zrobinie logowania na osobnej stronie i jeżeli ktoś jest na telefonie to go przenosi do podstrony z logowaniem jak kliknie zaloguj i tyle :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 679 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 431 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,454 wizyt

93,743 zapytań

142,683 odpowiedzi

323,305 komentarzy

63,330 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...