• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dobry program do nagrywania pulpitu

+1 głos
928 wizyt
pytanie zadane 7 maja 2016 w Systemy operacyjne, programy przez gsharp Początkujący (280 p.)
Cześć,

Czy znacie dobry program na Windows do nagrywania ekranu, tak aby nadawał się później do wstawienia np. na YT?

Dzięki!

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 7 maja 2016 przez R.orlinski Mądrala (5,490 p.)
Z płatnych jest Fraps, Bandicam, Action, a z darmowych MSI Afterburner. Tyle znam. :P
+1 głos
odpowiedź 11 maja 2016 przez Tnifey Pasjonat (24,190 p.)
edycja 8 kwietnia 2021 przez Tnifey

Open Broadcaster Software

darmowy, a posiada multum możliwości.

Tym programem możesz nagrywać pulpit, gry oraz streamować na popularne platformy typu Twitch, Hitbox itp.

–1 głos
odpowiedź 11 maja 2016 przez Patimoon Nowicjusz (160 p.)
Camtasia studio 8 :P

Pierwsze 30 dni są darmowe, ale śmiało potem sobie poradzisz... :D
–1 głos
odpowiedź 11 maja 2016 przez Jot Marek Nowicjusz (240 p.)
Jak dla mnie camtasia studio poradzi sobie ze wszystkim tak łatwo jak Ty z nią.Polecam

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 445 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 216 wizyt
pytanie zadane 25 listopada 2016 w Systemy operacyjne, programy przez SignWeb Nowicjusz (220 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 757 wizyt

93,742 zapytań

142,678 odpowiedzi

323,297 komentarzy

63,326 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...