• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki program do nagrywania ekranu?

0 głosów
757 wizyt
pytanie zadane 1 października 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez BartekDataIT Użytkownik (770 p.)
Witam, przymierzam się do stworzenia kursu programowania i poszukuje jakiegoś programu do nagrywania ekranu. Najchętniej użyłbym tego którego używa Pan Mirosław tylko nie wiem jak się nazywa. Z góry dzięki za każde info :)

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 1 października 2018 przez Shepherd Bywalec (2,180 p.)
Program do nagrywania to zdecydowanie OBS - jest za darmo a także bardzo rozbudowany. Można nim spokojnie nagrywać jak i strumieniować

Jeśli chciałbyś zakupić program z licencją, bardzo dobrym programem był Action - prostszy w obsłudze ale ma mniej funkcji.
komentarz 1 października 2018 przez Krystianr19 Początkujący (360 p.)
Ewentualnie można też spróbować Xsplita lub Frapsa
+1 głos
odpowiedź 1 października 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Ze swojej strony mogę polecić OBS Studio, bardzo duża możliwość poustawiania sobie wszelkich detali
+1 głos
odpowiedź 1 października 2018 przez wewtorek Użytkownik (760 p.)
Obs, ale dla mniej zaawansowanych poleciłbym darmowy i prosty HyperCam.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 446 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 253 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 225 wizyt

93,742 zapytań

142,678 odpowiedzi

323,297 komentarzy

63,328 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...