• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Cos ciekawego - pasja, wpisujemy propozycje :)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
411 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2015 w Offtop przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
Witajcie, szukam w zyciu czegos co mnie zaciekawi, moze czemus na czym sie poswiece, wpisujcie co was zafasycnowalo (oprocz programowania), zajecie hobbistyczne, zawodowe etc.

9 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 23 kwietnia 2015 przez SkyThane Nowicjusz (210 p.)
To co wyżej, ni i ja od siebie polecam kilkunastodniowe spływy kajakowe, to taki trochę survival w sumie, ale naprawdę polecam, przednia przygoda :)
0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2015 przez Do.Zzay Mądrala (5,700 p.)
Też tego szukam, zwłaszcza na wakacjach bo nie ma co robić. Polecę: majsterkowanie, pisanie (opowiadania, blogi), montaż filmów, cosplay, oglądanie anime, rysowanie/malowanie, kulturystyka, gotowanie, kolekcjonerstwo, fotografia, survival, pirotechnika(budowa rakiet itp.).
0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Zadanka z matmy, dowody etc.
komentarz 23 kwietnia 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)

Mam podobne plany. smiley

komentarz 23 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)

No ja planuje jakoś wskoczyć z matmy na wyższy poziom, zaczynam od teorii liczb, ale narazie kiepsko to idzie (głównie na lekcjach) bo w domu narazie pochłania mnie w dużej mierze kodzenie zadanek i innych programów (trzeba też algorytmy popchnąć do przodu laugh).

komentarz 23 kwietnia 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)

U mnie do matury jeszcze (tylko) 3 lata więc już od razu warto się uczyć żeby napisać na przyzwoitym poziomie. smiley

komentarz 23 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)

U mnie do matury też 3 lata tak naprawdę bo w 3 gimnazjum, ale ja bardziej pod OM/OI będe leciał żeby potem maturą się nie martwić laugh. A nuż się uda, może to nie jest jakaś pewna opcja, ale i tak skillsy z przygotowania do takich olimpiad zostaną mi na matury jakby się nie udało.

komentarz 23 kwietnia 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)
Również myślałem o takim czymś, ale żeby zostać finalistą to trzeba bardzo dużo czasu poświęcić.
komentarz 23 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Zdaję sobie sprawę z tego, aczkolwiek będę miał raczej sporo czasu do wykorzystania i postaram się go nie zmarnować.
komentarz 23 kwietnia 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)

Ja osobiście musiałbym się jeszcze zastanowić i wszystko dokładnie rozplanować, ponieważ bycie finalistą wiąże ze sobą ogrom plusów. I raczej warto się do tego przyłożyć.smiley

komentarz 25 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Heh, ja też jestem taki matematyczny maniak :) Pole trójkąta liczyłem w 1 klasie podstawówki, a twierdzenie pitagorasa w 3  xD Teraz całeczki i różniczki :) Nawet pochodne to nie taki trudny temat :) I również chcę przygotować się do tych dwóch olimpiad :) Pozdrawiam :)
komentarz 25 kwietnia 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)

Aż taki nie jestem, poprostu jak mi się coś wytłumaczy to potrafię z tego korzystać. smiley

komentarz 25 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Heh, a mnie ciągnie do zrozumienia tych wszystkich dowodów matematycznych, żeby mieć podstawę do udowadniania kolejnych :) Chociaż dowody to moja druga pasja :)
0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2015 przez Kuroi Obywatel (1,390 p.)

Anime i manga smiley

0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2015 przez Surykat Stary wyjadacz (14,780 p.)
Oprócz kodowania, gram na wieśle i interesuje się produkcją muzyczną. Marzę o pracy w studiu nagraniowym, kodowanie to nie jedyna opcja na życie :) Jak mnie nauka zmęczy, mogę sobie założyć słuchafony i coś skomponować.
0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
BJJ

(&*@&$*&*(@&$)*(@&*)
0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2015 przez Bill Gates Początkujący (300 p.)
Moja druga pasja to Gitara Elektryczna (polecam instrumenty ale wybież taki który się łączy z twoją ulubioną muzyką). Uwielbiam to, pozwala się odstresować i zrelaksować jednocześnie ucząc się ciekawej umiejętności.
0 głosów
odpowiedź 25 kwietnia 2015 przez RegularLemon Stary wyjadacz (12,280 p.)
Siłownia, rowerek :)
0 głosów
odpowiedź 25 kwietnia 2015 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
Aikido i rower.

Podobne pytania

+4 głosów
2 odpowiedzi 576 wizyt
pytanie zadane 1 kwietnia 2018 w Offtop przez jeremus Maniak (59,720 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 565 wizyt
pytanie zadane 30 października 2017 w Offtop przez KamQiX Dyskutant (9,090 p.)
+1 głos
5 odpowiedzi 867 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2016 w Offtop przez b00ny Mądrala (6,050 p.)

92,580 zapytań

141,433 odpowiedzi

319,665 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...