• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki Hosting WWW wybrać?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,868 wizyt
pytanie zadane 29 kwietnia 2016 w Offtop przez Kamros Nowicjusz (120 p.)
Witam

Chciałbym prosić Was o pomoc w wyborze hostingu www dla mojego forum. Zastanawiam się nad Linuxpl.com oraz OVH, ale chciałbym jeszcze poznać Wasze opinie i propozycję. Zależy mi tylko na tych "lepszych" hostingach, cena nie ma znaczenia.

Pozdrawiam
komentarz 27 maja 2016 przez zerko Początkujący (400 p.)
W cenie hekko jeszcze nie znaleźliśmy choćby jednej usługi, która by działała na zbliżonym poziomie pod względem jakości. U nich ten serwer nie sprawia żadnych problemów jest stabilny. Inna sprawa to taka, co dokładnie chcecie na tym postawić.

4 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2016 przez Robert Saternus Stary wyjadacz (12,180 p.)

Linuxpl.com lub hekko.pl

Ja osobiście wszystkie moje domeny trzymam na hekko i jestem bardzo zadowolony. Linuxpl znam tylko przy projektach klientów i również nie miałem nigdy z Nimi żadnego problemu, choć jest trochę droższy niż hekko.

Ogólnie polecam zrobić jeszcze rozpoznanie tutaj: http://top100.wht.pl/

Pozdrawiam

komentarz 29 kwietnia 2016 przez SyntaxError Pasjonat (17,170 p.)

To forum na przykład stoi w linuxpl:

marcin@developer:~$ nslookup forum.pasja-informatyki.pl
Server:		8.8.8.8
Address:	8.8.8.8#53

Non-authoritative answer:
Name:	forum.pasja-informatyki.pl
Address: 78.46.80.114

marcin@developer:~$ nslookup -type=PTR 78.46.80.114
Server:		8.8.8.8
Address:	8.8.8.8#53

Non-authoritative answer:
114.80.46.78.in-addr.arpa	name = s23.linuxpl.com.

 

komentarz 29 kwietnia 2016 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)
I miroslawzelent.pl też xD.p Pan Zet ma swoje domeny tylko w linuxpl xD
komentarz 1 lipca 2016 przez RegularLemon Stary wyjadacz (12,280 p.)
OVH jest najlepszym wyborem jeżeli chodzi o domeny, ale hosting mają beznadziejny. Zgadzam się z tym, że hekko lub linuxpl to najlepsze hostingi.
0 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2016 przez MichuDev Pasjonat (20,300 p.)
Wszystko zależy w jakiej technologii napisałeś stronę (nie każdy hosting oferuje wszystkie technologie).

Jeżeli nie ma hostingu dla twojej technologii kup serwer / serwery VPS lub Dedykowane / Dedykowany.
0 głosów
odpowiedź 14 października 2016 przez Else Stary wyjadacz (12,260 p.)
Hekko będzie wystarczające choć w najtańszej wersji 10GB transferu można zużyć dość szybko przy większym ruchu i obrazkach, ale jeżeli chcesz coś droższego niż 50zł za rok, albo forum dopiero będzie się rozkręcać to polecam. Sam mam kilka stron dla klientów na jednym serwerze i nikt nie narzeka.
Minusem jest wyłącznie to, że hosting obsługuje wyłącznie PHP jako język backendowy. Jeżeli chcesz pisać w czymś innym to polecam linuxpl.com bo obsługuje np. Ruby on rails, django i chyba coś jeszcze.
komentarz 29 listopada 2016 przez mareczekNO Nowicjusz (100 p.)
chodzi Ci o pojemność czy o transfer? w seohost będziesz mial pojemnosć 10 GB za 6 zł miesięcznie. Transfer bez limitu.
komentarz 27 września 2017 przez zerko Początkujący (400 p.)
Transfer bez limitu to fikcja ;-)

Zaczniesz mocniej obciążać serwer, to wtedy przekonasz się, co oznacza transfer bez limitu ;-) Zaproszą cię na wyższy pakiet, albo się pożegnają.

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 1,299 wizyt
–1 głos
0 odpowiedzi 385 wizyt
pytanie zadane 22 grudnia 2016 w Hostingi, domeny, usługi przez Richuuu Początkujący (270 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 554 wizyt
pytanie zadane 26 maja 2022 w Hostingi, domeny, usługi przez doskanoness Obywatel (1,240 p.)

92,631 zapytań

141,498 odpowiedzi

319,869 komentarzy

62,011 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...