• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kursy języków programowania - PHP, C, Python

Object Storage Arubacloud
+1 głos
728 wizyt
pytanie zadane 26 kwietnia 2016 w Inne języki przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)
Cześć,

 

Szukam dobrych kursów lub książek do nauki programowania w języku polskim. Jeszcze raczkuję w tych językach, więc proszę o nie polecanie mi jakichś materiałów z informatycznym bełkotem, którego niezrozumie początkujący. Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć jak używać SciPy.

8 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 26 kwietnia 2016 przez Tomatosoup Pasjonat (18,530 p.)
wybrane 17 października 2018 przez Eliro
1
komentarz 11 września 2016 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
podepne:

ostatnio na to wpadłem: https://www.youtube.com/watch?v=22slyfzL5a4
+2 głosów
odpowiedź 26 kwietnia 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
+1 głos
odpowiedź 13 maja 2016 przez Łukasz Pełszyński Użytkownik (810 p.)
Na CodeQuack są dwa interaktywne kursy Pythona po polsku. Możesz sobie sprawdzić dwie lekcje z każdego kursu za free.
0 głosów
0 głosów
odpowiedź 13 maja 2016 przez maxis27 Nowicjusz (200 p.)
0 głosów
odpowiedź 13 maja 2016 przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
Takie coś znalazłem z darmowymi ebookami, może komuś się przyda.

https://www.syncfusion.com/resources/techportal/ebooks

Jest dużo tych kursów wpisz w youtuba thenewboston czy podobne. Ja na  przykład bardzo lubię książki Jon Duckett ponieważ są kolorowe i w podobnym stylu nauczają jak kurs pana Mirosława.Z. Swoją drogą fajnie by było jak by pan Mirosław wydał taką książkę czy ebook, mi się takie książki lepiej podobają od tych zwykłych, przyciągają uwagę, nie męczą tak wzroku i fajnie szybko się je czyta - nie nudzą się tak. Taki nowy powiew świeżości w nauczaniu języków programowania, w stylu youtube, ale szybciej prościej bez montażu. Mi osobiście brakuje takich ebooków o rails, django, TypeScript, ES6 czy node.js. Pozdrawiam!
0 głosów
odpowiedź 11 września 2016 przez Monika Użytkownik (620 p.)
Polecam ten nowy kanał do nauki PHP:

https://www.youtube.com/watch?v=KN-xgcjX6gc
0 głosów
odpowiedź 11 września 2016 przez nauwalis Mądrala (7,350 p.)
kanał P jak programowanie na youtube

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 379 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2020 w Inne języki przez MrMoon Użytkownik (960 p.)
+6 głosów
1 odpowiedź 245 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2020 w Inne języki przez kukulim Mądrala (6,440 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 737 wizyt

92,596 zapytań

141,446 odpowiedzi

319,722 komentarzy

61,981 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...