• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Od czego zacząć po... [ankieta]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
440 wizyt
pytanie zadane 27 marca 2016 w Offtop przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)

Od czego zacząć po długiej bo ponad 6 miesięcznej abnegacji informatycznej? 
Jestem administratorem strony www: http://iguanamobis.com.pl właściwie to jej właścicielem, zajmuję się tymi i wiele więcej zagadnieniami, branży e-comerce, jakie przedstawia wyżej wymieniona strona. My tu gadu gadu a walizki w Rozwadowie, ewentualnie kilometry lecą...
Więc dodam, że jeśli chodzi o systematykę to jestem noga, pomimo, że od 2 lat używam kalendarza książkowego. 
Dodam, że współpracuję z Krzysztofem Kindrykiem tak tym z Chrzanowa od firmy http://konetiko.pl, zajrzyj podziel się sugestiami i jak masz pomysł na to jak rozkręcić interes prosimy o sugestię na Fejsie
Wracając do meritum proszę napiszcie wszyscy! Bez wyjątków chociaż 2 słowa od czego zacząć od nowa działania dla dobra internetu, Google optymalizacji w celach albo zawodowych, lecz zaczynając tak jak się zwykle zaczyna mianowicie od ideałów, miłośnictwa zagadnień jakie daje nam internet od strony kodu?
Może podeślijcie link do motywacyjnych filmików jak Mirek wysyła i wspomina o metodzie The Slight Edge. 
Jestem zdania, że pigułka jaką mi przedstawicie rozwinie nie tylko mnie ale osoby zerkające na to pytanie. 
Wiem rozgadałem się jak świnia w deszcz hmmm ale taka z ogonkiem z przodu ;) 
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, pomagajmy sobie na wzajem bo na prawdę warto.
Pozdrawiam Piotrek!

Możliwe odpowiedzi:
Wordpress (7 głosów, 70%)
Drupal (0 głosów)
Joomla (0 głosów)
Zyro (0 głosów)
Autorski (3 głosów, 30%)

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 29 marca 2016 przez maly Nałogowiec (37,190 p.)
Dla dobra internetu przestań blokować treść strony dla sieci TOR.

Nie rozumiem jak można świadomie odrzucać potencjalnych klientów.
komentarz 29 marca 2016 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Wodzu sprecyzuj TOR a nie bryluj tutaj skrótami OK?
0 głosów
odpowiedź 29 marca 2016 przez azybad Mądrala (5,500 p.)
Strona którą zostawiłęś w linku pozostawia wiele do życzenia, ale...

 

Jeśli znasz PHP/MySql itp no to bez pytania możesz brać się za CMSy. Jednak to jaki wybrać - jest to kwestia indywidualna i zależna od tego co chcesz na nim robić - każdy służy do czegoś innego.
komentarz 29 marca 2016 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Proszę podaj zerkając poniżej jakie życzenia bo każdy coś poda i będę miał git falbaba stronę. Dziękuję za miłe słowa!
komentarz 2 kwietnia 2016 przez azybad Mądrala (5,500 p.)
Szczerze mówiąc chciałbym, ale nie mam od czego zacząć. I bez żadnego hejtu czy coś... ale tej stronie brakuje czegoś w zasadzie w każdym aspekcie, jest po prostu źle zrobiona. Jednym słowem do kitu po prostu.

 

I bez obrazy oczywiście, ale mówisz o tej stronie jakby to była jakas profesjonalna firma czy coś w podobie, a sama strona już zraża mnie
komentarz 2 kwietnia 2016 przez azybad Mądrala (5,500 p.)
+ na mojej przeglądarce wszystko się po prostu rozjeżdża, nachodzi na siebie, katastrofa. I linki otwierane target blankiem w menu strony? Bez przesady, pierwszy raz coś takiego widzę
komentarz 2 kwietnia 2016 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Dzięki, za te słowa, cóż ale na pocieszenie dodam, że poprzednia wersja była jeszcze gorsza :P O ile się da.
0 głosów
odpowiedź 29 marca 2016 przez hubot Dyskutant (9,090 p.)

Niestety muszę przyznać że Twoja strona jest do kitu.

  • Zbyt jasne tło i biały tekst
  • Nieprawidłowe rozmieszczenie menu (powinno być pod logiem)
  • Logo jest tekstem
  • Mógłbyś zmienić sposób prezentacji odnośników
  • Mógłbyś wsadzić jakąś porządną grafikę
  • Popracuj nad designem
komentarz 29 marca 2016 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Dziękuję postaram się w "wolnej" chwili podziałać nad tymi sprawami DZIĘKUJĘ!!!
0 głosów
odpowiedź 29 marca 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Dobra reklama...
komentarz 29 marca 2016 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Pudło mistrzu patrz wyżej to się dowiesz jaką mam konstruktywną krytykę!

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 5,018 wizyt
pytanie zadane 7 czerwca 2015 w Offtop przez KamilloPL Gaduła (3,470 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 202 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2018 w PHP przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,751 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...