• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Moja gra w Unity

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
710 wizyt
pytanie zadane 26 marca 2016 w Nasze projekty przez krystian904 Mądrala (6,820 p.)
Witam

Chciałbym pokazać swoja grę. Którą zrobiłem na silniku Unity. Gra jest w WebGL.

Sterowanie

strzałka w lewo = lecimy statkiem w lewo
strzałka w prawo = w prawo lecimy
spacjia = strzelamy

http://krystiankarendal.esy.es/unity/statek2d/

6 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 26 marca 2016 przez TheFeniks Gaduła (4,690 p.)
edycja 26 marca 2016 przez TheFeniks
Chyba coś jest nie tak :)

http://ifotos.pl/z/swqwxna

Dobra już ok odświeżyłem i działa.

Co do gierki całkiem spoko jak dla mnie muzyka troche nie pasuje.

A reszta ok
0 głosów
odpowiedź 26 marca 2016 przez Kuba Bielawski Obywatel (1,760 p.)
gierka taka sobie.

Muzyka mogła by być trochę inna, ale zła nie jest.

sterowanie takie jak dla mnie typowo ruletkowe, nwm czemu ale jakoś tak :P Poprostu za płynnie to idzie.

ogólnie wrażenie z gierki to takie 6/10, ale liczy się praca włożona więc życzę ci żebyś robił coraz to lepsze projekty
0 głosów
odpowiedź 26 marca 2016 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Działa, jednak można spamowac pociskami przez co nie da sie wtedy zginąć ;p
0 głosów
odpowiedź 26 marca 2016 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
Powinieneś się trzymać jednego języka. Do tego w live chyba czegoś zabrakło?
0 głosów
odpowiedź 27 marca 2016 przez krystian904 Mądrala (6,820 p.)

Witam dziękuje za poświęcony czas i oceny.

Robię następny mały projekt który efekt też przedstawie społeczności.

komentarz 27 marca 2016 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Nie rób kolejnego projektu, a skończ ten, im więcej poprawek zaczniesz robić tym więcej błędów dostrzeżesz, a im więcej błędów dostrzeżesz tym więcej się nauczysz bo będziesz musiał je naprawić, podstawowy system skakania ci zrobi każdy, ale grunt to zrobić bunny hopa z podwójnym skokiem w powietrzu z płynną animacją. To takie zdanie ode mnie
komentarz 27 marca 2016 przez krystian904 Mądrala (6,820 p.)
W sumie nie wiem o co chodzi. Nie obraź się ale, prościej. :)
1
komentarz 27 marca 2016 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
W wolnym uproszczeniu, zrobisz kolejny szmelc. Każdy potrafi zrobić byle co na szybko, ale mało kto potrafi projekt "wypolerować" na błysk. Uważa że powinieneś najpierw tą produkcje doprowadzić do jako takiego stanu, bo w taki sposób więcej się nauczysz. Ja podzielam jego zdanie.
komentarz 27 marca 2016 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Dziękuje Dash, o to mi chodziło :D Aczkolwiek dzisiaj straciłem w ogóle rozum ludzie po prostu niszczą
komentarz 27 marca 2016 przez krystian904 Mądrala (6,820 p.)
edycja 27 marca 2016 przez krystian904

"podstawowy system skakania ci zrobi każdy, ale grunt to zrobić bunny hopa z podwójnym skokiem w powietrzu z płynną animacją" - o to mi chodziło że tego nie rozumiem

Ze jak skok smaolotem??

0 głosów
odpowiedź 27 marca 2016 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
Cóż.... dla mnie żeby gra była jakkolwiek grywalna trzeba poprawić dwie rzeczy. Zdecydowanie grafika. Nie musi być wyszukana, ale poszukaj trochę o np. flat i material design. Niskim nakładem pracy gra mogłaby od razu sprawiać wrażenie o wiele bardziej dopracowanej. Po drugie, nie rozumiem idei strzelania tak często jak się chce. Jakiś prosty ogranicznik by się przydał, Nie przemawia do mnie też aż tak duża bezwładność statku,

Podobne pytania

+2 głosów
0 odpowiedzi 899 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2018 w Nasze projekty przez mati2210 Obywatel (1,110 p.)
+3 głosów
2 odpowiedzi 422 wizyt
+5 głosów
3 odpowiedzi 386 wizyt
pytanie zadane 10 czerwca 2016 w Nasze projekty przez krystian904 Mądrala (6,820 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...