• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Prisoner's life - moja gra o więzieniu 3D w unity

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
419 wizyt
pytanie zadane 3 lipca 2017 w Nasze projekty przez Bartosz Dokurno Użytkownik (980 p.)

Witam smiley Zrobiłem grę 3D w unity. Aktualnie jest to wersja 0.1.0 (tak master jest na 0 bo narazie nie widać aż tak dobrze zarysu który chcę osiągnąć cheeky). Celem całej gry będzie życie w więzieniu a potem ucieczka z niego choć, nie jest to wymagane, aktualnie ucieczka jest bardzo prosta poprzez szafkę z darmowymi itemami cheeky koło spawnu.

DOWNLOAD: https://gamejolt.com/games/prisoner-s-life/266447 (tutaj można też podyskutować i poczytać devlog a także ocenić yes grę w języku angielskim smiley )

http://bit.ly/2sikXcA - Fanpage (ogólny do moich gier)  mail

Liczę na jakieś porady, repporty bugów i pomysły odnośnie gry laugh

 

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 4 lipca 2017 przez Harkor Użytkownik (530 p.)
Ciekawy pomysł i przede wszystkim gratulacje z tytułu zrobienia czegokolwiek z czym ja mam problemy.. xD
Kilka moich spostrzeżeń:
-celność karabinu (ja wiem rozrzut itp ale nawet pierwsze/pojedyncze pociski jak na moje oko lecą jak chcą a nie w celownik :D bo to dziwne że pistoletem można więcej zdziałać niż AK :D )
-policjanci (napitalają przez ściany xD a druga sprawa to chodzą jak wycieczki z przedszkola... xD Kilometrowy szereg :D)
-zakończenie (fajne było by jakies info że brawo udało ci się spitolić ;) a nie skok z urwiska :D)
-dźwięk (Jak nawaliło policjantów to trochu nie wyrabiał :D za dużo ich było )

-przechodzenie przez ściany (to też zabawnie wygląda jak policjanci tak cisną w drzwi że aż po chwili ich przepuszczają przez siebie :D)

A tak ogólnie to szacun.. ;)
komentarz 4 lipca 2017 przez Bartosz Dokurno Użytkownik (980 p.)
Myśle że twoje z ak problem leży w tym że prawdopodobnie klikałeś myszkę jak w pistolecie a w ak można trzymać przycisk :)

Ale fajna opinia uśmiałem się nieźle xD co do "wycieszki z przedszkola"  to może  ogarnę by było kilka tras :D a co do napitalania przez ściany.. No cuż wątpie że coś wymyśle ale spróbóje :)

Dzięki za opinie :D
+1 głos
odpowiedź 4 lipca 2017 przez niezalogowany
Będzie build na macOS? :D
komentarz 4 lipca 2017 przez Bartosz Dokurno Użytkownik (980 p.)
emm mogę spróbować na maca i linuxa ale nie wiem czy dam rade :) Jak widzę to jest virtualbox na macOS więc możesz narazie spróbować na tym :) https://www.virtualbox.org/wiki/Downloads
komentarz 5 lipca 2017 przez niezalogowany
Unity jest wielo platformowe

 

Możesz zrobić build na macOS i linux
komentarz 5 lipca 2017 przez Bartosz Dokurno Użytkownik (980 p.)
Wiem ale mówie nie od 2.0 zobacze (ale to już nie długo) :)
komentarz 6 lipca 2017 przez niezalogowany
Ok :)

Podobne pytania

+2 głosów
0 odpowiedzi 897 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2018 w Nasze projekty przez mati2210 Obywatel (1,110 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 298 wizyt
pytanie zadane 29 października 2017 w Nasze projekty przez huncwot Obywatel (1,110 p.)
+4 głosów
2 odpowiedzi 597 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2016 w Nasze projekty przez Mateusz Kuliś Początkujący (290 p.)

92,567 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,616 komentarzy

61,953 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...