• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Na dysku C znalazłem plik "anonymous"

Object Storage Arubacloud
0 głosów
943 wizyt
pytanie zadane 8 marca 2016 w Bezpieczeństwo, hacking przez Pomarancza Użytkownik (820 p.)
edycja 8 marca 2016 przez Pomarancza
Cześć :) Mam dość dziwne pytanie. Dzisiaj na dysku C znalazłem plik "anonymous" a w nim plik html w który pisało wielkimi literami "ONE FILE!". Wczoraj Gmail dał mi znać, żebym zmienił hasło bo coś tam odnotowali dziwnego na moim koncie. Co mam zrobić? Przeskanowałem komputer, ale nic nie znalazło. Pomocy!

Dodam jeszcze ze był tez folder nie pamietam jak sie nazywał cały pusty

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 marca 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
wybrane 9 marca 2016 przez Pomarancza
 
Najlepsza
Weź ten folder anonymous przeskanuj total virus'em, jak nic nie znajdzie, to chyba naprawdę nie ma wirusów.

 Jak ja raz nie mogłem się zalogować na steam, bo pisało że już ktoś jest, a to pewnie sesja nie wygasła, to zmieniłem na hasło takie, że to parę biliardów kombinacji jest.

 Pozdrawiam.

 Link do VirusTotal, bo jeszcze cosik pobierzesz, i będzie na mnie, że dostałeś wirusa-totala. :p

https://www.virustotal.com/pl/
1
komentarz 9 marca 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ależ piękny ten nokturn :)

http://jastrzebie-gramatyki.pl/cytat/427233
komentarz 9 marca 2016 przez draghan VIP (106,230 p.)
Akurat kończyłem gimnazjum w Gniewie. :) Aczkolwiek doceniam rozpoczęcie nicku z małej litery. :)
komentarz 9 marca 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ojoj, przepraszam :O

Już poprawiam :)

Czy to Pani Ewa?
komentarz 9 marca 2016 przez draghan VIP (106,230 p.)

Jup. Najlepsza polonistka ever. laugh

1
komentarz 9 marca 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Już poprawione, nie musisz się martwić :D

http://jastrzebie-gramatyki.pl/cytat/427522
+1 głos
odpowiedź 9 marca 2016 przez Pomarancza Użytkownik (820 p.)
Nic nie ma, przeskanowałem. Dzisiaj ten plik jest w folderze XAMMP. Pewnie zwykły folder, nic groźnego. Dzięki za pomoc! :)
0 głosów
odpowiedź 9 marca 2016 przez Przybysz_4444 Gaduła (3,200 p.)
Komputer jest podłączony do sieci komputerowej ?

Podobne pytania

+4 głosów
5 odpowiedzi 557 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2019 w Bezpieczeństwo, hacking przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 137 wizyt
+2 głosów
1 odpowiedź 301 wizyt
pytanie zadane 7 maja 2021 w C# przez tokis32tv Początkujący (270 p.)

92,631 zapytań

141,498 odpowiedzi

319,869 komentarzy

62,011 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...