• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Sprawy dotyczące pracy programisty w Polsce

Object Storage Arubacloud
0 głosów
359 wizyt
pytanie zadane 28 lutego 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez szymi666 Bywalec (2,020 p.)
edycja 28 lutego 2016 przez Comandeer
Witam czy na tym forum jest jakiś programista pracujący w POLSCE ponieważ chciałbym dowiedzieć się kilku rzeczy:

1.Jak wygląda atrakcyjność pracy programisty w polsce (zarobki,warunki pracy)w porównaniu do innych krajów europejskich?

2.Jak duże są możliwości rozwoju(czy łatwo przejść na wyższe stanowisko ew. zmienić prace)?

3.Jestem raczej osobą która woli mieszkać blisko rodziny więc chciałbym wiedzieć ile strace,czy wogóle strace pracując w Polsce

Dodam jeszcze,że dużo czytałem na temat fachu programisty ale większość jest o zagranicznych warunkach.

Będę bardzo wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 28 lutego 2016 przez Comandeer Guru (601,590 p.)
wybrane 28 lutego 2016 przez szymi666
 
Najlepsza

1.Jak wygląda atrakcyjność pracy programisty w polsce (zarobki,warunki pracy)w porównaniu do innych krajów europejskich?

Odpowiem ofertą mojej firmy i sam stwierdzisz, jak atrakcyjne to są warunki ;) https://www.facebook.com/notes/cksource/nodejs-developer-praca-zdalna-lub-w-biurze-w-warszawie/1234113456617272

2.Jak duże są możliwości rozwoju(czy łatwo przejść na wyższe stanowisko ew. zmienić prace)? 

Akurat w tym fachu bardzo popularna jest praca zdalna, więc zmiana pracy – nawet na jakąś zagraniczną – nie stanowi większego problemu. Awans też raczej nie stanowi problemu.

 3.Jestem raczej osobą która woli mieszkać blisko rodziny więc chciałbym wiedzieć ile strace,czy wogóle strace pracując w Polsce

Bardzo dziwne pytanie… Jak mówiłem: można w tym fachu pracować zdalnie, więc jeśli chcesz mieszkać na bezludnej wyspie i jest tam Internet, to why not? ;) 

+6 głosów
odpowiedź 28 lutego 2016 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)
Polsce wielką literą.

Podobne pytania

–3 głosów
2 odpowiedzi 355 wizyt
pytanie zadane 23 lutego 2016 w Offtop przez veryhotshark Obywatel (1,620 p.)
+2 głosów
6 odpowiedzi 508 wizyt
–2 głosów
6 odpowiedzi 1,516 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...