• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kurs do E12 + Ang

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,228 wizyt
pytanie zadane 14 lutego 2016 w Egzaminy zawodowe przez Vizooo Początkujący (380 p.)
Cześć, jako że za niedługo E12 w szkolę to chciałym prosić o jakiś dodatkowy kurs uzupełniający wiedzę na temat egzaminu E12. + jakiś dobry kurs angielskiegoktóry przygotuje w miarę sensownie do matury

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 14 lutego 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Nie spotkałem nigdzie żadnego całego kursu przygotowującego do E12. Proponuję przejrzeć arkusze z ostatnich egzaminów, zobaczyć co było i trochę w tą stronę iść - poćwiczyć te rzeczy samemu w domu. Do teorii egzamin-informatyk.pl, różne pojęcia związane z podzespołami itd. Można listę skrótów trochę ogarnąć (chociaż tu jest nie tylko E12 a cała informatyka) https://pl.wikipedia.org/wiki/Skr%C3%B3ty_u%C5%BCywane_w_informatyce

W zasadzie na tyle, ja się specjalnie nie przygotowywałem, tylko co było w szkole (a jakiegoś super poziomu u mnie nie było) oraz własne doświadczenia jakie miałem i zdałem bez problemu. Te egzaminy wcale nie są trudne, ośmieliłbym się nawet powiedzieć, że są łatwe ;) A pewnie i tak wszystko chwilę po rozpoczęciu danej sesji wycieknie do internetu więc cóż... Jeśli praktyki nie będziesz miał na 8 to będziesz dobrze wiedział na co idziesz xd
komentarz 14 lutego 2016 przez Vizooo Początkujący (380 p.)
ogarniam mniej więcej, ale po prostu lepsze wyniki = lepiej to wygląda. A co do angielskiego?
komentarz 14 lutego 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
A co do angielskiego nie wiem, nie korzystam ani nie korzystałem sam z żadnego kursu więc nic nie polecę.
0 głosów
odpowiedź 14 lutego 2016 przez Pyro Gaduła (4,210 p.)
Jeżeli o E12 chodzi to polecam tą stronkę: http://egzamin-informatyk.pl/e12-egzamin-zawodowy-test-online
A co do Angielskiego to po prostu siedź na angielskim internecie i czytaj po angielsku wtedy uczysz się w sposób naturalny.

Wymowy możesz się nauczyć oglądając filmy bez lektora (ale np. z napisami) i polecam też taki kanał na youtube: https://www.youtube.com/channel/UCIj6yjWVKPKO5zNLBjQ8Beg
komentarz 14 lutego 2016 przez Vizooo Początkujący (380 p.)
ale zależy mi na jakimś kursie ponieważ mam wszystko + mogę zawsze się danej rzeczy poduczyć z czasem. Może być to płatny kurs w przyzwoitej cenie
komentarz 14 lutego 2016 przez Pyro Gaduła (4,210 p.)
Ten jest dobry. Losujesz pytanie, nie znasz odpowiedzi ? Strzelaj a potem wygoogluj to poczytaj o tym na wiki wróć i kolejne pytanie, a jak zacznie ci dobrze iść to zrób test 40 pytań.
komentarz 14 lutego 2016 przez Pyro Gaduła (4,210 p.)
BTW. To najlepszy sposób na naukę bo sprawdzasz przy okazji gdzie masz braki w wiedzy a nie uczysz się wszystkiego na nowo
komentarz 15 lutego 2016 przez Vizooo Początkujący (380 p.)
wolałbym jednak coś co nauczy mnie od podstaw ponieważ jestem z angieslkiego bardzo słaby, babka ostanio wmawiała mi że nie dopuści do matury jak tak dalej będzie

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 170 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2019 w PHP przez trixter310 Obywatel (1,440 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 199 wizyt
pytanie zadane 15 lutego 2018 w Egzaminy zawodowe przez toffik93 Bywalec (2,820 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 579 wizyt
pytanie zadane 23 maja 2017 w Egzaminy zawodowe przez Śwież4k Bywalec (2,570 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,663 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...