• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nauka od podstaw vs szablony

Object Storage Arubacloud
0 głosów
301 wizyt
pytanie zadane 11 lutego 2016 w HTML i CSS przez Karitto Użytkownik (610 p.)
zmienione kategorie 12 lutego 2016 przez Arkadiusz Waluk
Chciałbym stworzyć moją stronę. Nie musi być to skomplikowana strona. Chciałbym strona składała się z 3 mniejszych podstron miedzy którymi można się przemieszczać naciskając na to co nas interesuje.
http://eu.battle.net/hearthstone/pl/game-guide/
(tak jak tu miedzy "Gra" "Społeczność" "Media" "zestawy kart")
Dodatkowo na stronie chciałbym wstawic coś o podobnym działaniu do kalkulatora walut.

Polecacie naukę tworzenia stron od podstaw czy skorzystanie z gotowych na internecie szablonów?
Czy używając szablonów mamy dużo mniej opcji na edytowanie strony?
Przepraszam za mało informatyczny język ale jestem laikiem w tej dziedzinie.

Z góry dziekuje za odpowiedzi !

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 11 lutego 2016 przez Ivan Maniak (60,650 p.)
Jeżeli szablony byłby dobrym rozwiązaniem, to osoby tworzące strony mogłyby się pożegnać z pracą - tak nie jest.
Mówisz tutaj o uczeniu się - więc od podstaw. Ale jeżeli chcesz stworzyć jedną stronę [I dalej nic z tym nie robić] na potrzeby jakiegoś projektu to proponuję Ci zakupienie takiej strony u jakiejś firmy/osoby, która się tym zajmuje - po prostu IMO będzie to strata czasu.
komentarz 12 lutego 2016 przez Karitto Użytkownik (610 p.)
Czy po przejściu kursu Zelenta na YouTube miałbym kompetencje do tworzenia takich stron czy byłyby one zbyt skomplikowane. Jakie kursy polecasz?
komentarz 12 lutego 2016 przez Ivan Maniak (60,650 p.)
Tak, pewnie. Problem z kursami Pana Mirosława jest taki, że są one bardzo dobre - ale czasami są za długie.
Żadnych kursów nie będę polecać, bo ja uczyłem się robiąc coś - zdobyłem podstawy jak budować stronę internetową, następnie wpisywałem "Jak stworzyć" i przepisywałem kod :)
Wszystko co jest Ci potrzebne do tworzenia stron to HTML, CSS, JS, PHP.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,852 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 119 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia 2018 w C i C++ przez nik Obywatel (1,640 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 121 wizyt

92,584 zapytań

141,434 odpowiedzi

319,671 komentarzy

61,968 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...