• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena mojego projektu www i czy jest sens jego kontynuowanie ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
556 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2016 w Nasze projekty przez ThePatrykOOO Dyskutant (8,400 p.)
Po obejrzeniu ostatniego odcinka na kanale Mirosław Zelent Chciałem się zapytać czy jest sens kontynuowanie projektu mojej strony internetowej http://myappsandroid.ugu.pl/ . Korzystam na razie darmowego hostingu ugu.pl . Jeśli zmienię hosting na płatny np. linuxpl.com . Czy taka strona ma szansę utrzymać się na rynku i czy będzie mogła przynosić przychody. Czy jest sens ją rozbudowywać ?

8 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 5 lutego 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
https://forum.pasja-informatyki.pl/105076/ocena-mojej-wlasnej-strony-internetowej

Tu już chyba wszystko zostało powiedziane, po co kolejne pytanie?
komentarz 5 lutego 2016 przez ThePatrykOOO Dyskutant (8,400 p.)
no bo nie wiem czy jest sens kontynuowania tego projektu
komentarz 5 lutego 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
W chwili obecnej wg mnie nie ma. Przebudowałbym stronę, poprawił żeby nie było takich głupich błędów jakie są teraz i dopiero myślał nad dalszym rozwojem. Pewnie jakiś potencjał to ma, czy się uda to kwestia też tego jak dużo materiałów będzie.
+1 głos
odpowiedź 5 lutego 2016 przez niezalogowany
Tematyka z pewnością przeciągnie sporo osób, ale spójrz obiektywnie na tę stronę i sam odpowiedz sobie na pytanie, jak ona się prezentuje...
+1 głos
odpowiedź 5 lutego 2016 przez mati10d Gaduła (3,150 p.)

Kontynuowanie projektu nie ma sensu, no chyba że to będzie twoje portfolio. Ale nie polecałbym. Wszystko jest krzywe, słaby layout, jak zmniejszam okno przeglądarki to napis wchodzi na diva. Jak chcesz to kup sobie profesjonalny hosting, "Czy taka strona ma szansę utrzymać się na rynku" czemu by nie jak będziesz płacić za hosting i domene co rok :)  To pewnie że się utrzyma." czy będzie mogła przynosić przychody" pewnie  czemu by nie,  jak wrzucisz reklamy.  Tylko pytanie kto będzie na nią  wchodził. Nie ma większego sensu rozbudowywać jej , polecałbym stworzyć nowy projekt, lub zapłacić komuś za stworzenie go.

Pozdrawiam

+1 głos
odpowiedź 6 lutego 2016 przez NarmiaN Nowicjusz (210 p.)
Zakładając stronę z myślą o zarabianiu na niej jest tak negatywną myślą, że nie ma szans by takie coś wypaliło. Tym bardziej, że patrząc po Twojej stronie jest ona tak słaba, że widać o Twoim amatorstwie. Dopiero się uczysz podstaw, rozumiem. Ale musisz trenować a nie chcesz robić stronę i na niej zarabiać. Co  do pomysłu strony to ciekawy, lecz jeden z wielu. Jeśli nie jesteś w stanie pomyśleć nad czymś unikalnym to kontynuuj tworzenie tej strony. Tylko musi być na prawdę dobra by odnalazła zainteresowanie.
0 głosów
odpowiedź 5 lutego 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

Coś tobie się zepsuło
http://pasteboard.co/1kJLUdyu.png

Do tego mi pokazuje po 2 kafelki w rzędzie i po prawej jest pusto
http://pasteboard.co/1kJVWuex.png

Polecam siąść do strony i napisać od nowa z nową lepszą wiedzą.

komentarz 5 lutego 2016 przez ThePatrykOOO Dyskutant (8,400 p.)
czyli zrobić stronę z podobną tematyką, czy taka strona ma szansę sama na siebie zarabiać
komentarz 5 lutego 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Musisz się zainteresować marketingiem internetowym, SEO, SEM itp. A strona musi być też przyjazna.
0 głosów
odpowiedź 6 lutego 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Ta kolorystyka trochę dziwna, polecam używać paletton.com i czcionkę zmień bo ta trochę nie pasuje. A poza tym jest ok.
0 głosów
odpowiedź 6 lutego 2016 przez secsec Mądrala (7,250 p.)
Sądzisz, że ktoś będzie korzystał z Twojej strony będącej tak źle zaprojektowanej? Zadaj sobie to pytanie wpierw sam czy byś korzystał z podobnej strony kogoś innego, a od razu będziesz miał odpowiedź.
0 głosów
odpowiedź 6 lutego 2016 przez Panski Nowicjusz (220 p.)
Kontynuuj projekt tylko trochę popraw wygląd, ale bardzo fajna strona

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 502 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2016 w Nasze projekty przez xSvilen Mądrala (5,740 p.)
+4 głosów
7 odpowiedzi 550 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2016 w Nasze projekty przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 310 wizyt
pytanie zadane 8 czerwca 2017 w Nasze projekty przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...