• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poszukuję osób do wspólnej nauki i pisania projektów

Object Storage Arubacloud
+22 głosów
2,149 wizyt
pytanie zadane 23 stycznia 2016 w Nasze projekty przez Kicek Użytkownik (590 p.)
Cześć! Poszukuję osób które chcą regularnie uczyć się programować i wspólnie tworzyć rozmaite projekty, wspierać innych swoją wiedzą oraz móc poznać inne poglądy na pewne sprawy. Coś o mnie, ukończyłem technikum informatyczne gdzie poznałem pasję do programowania, dzisiaj jestem na pierwszym roku studiów informatycznych zaocznie, niestety przez brak czasu musiałem pasję odstawić na bok ale teraz chcę powrócić do tego ale nie sam. Proponowałbym zabawę w języku C++, C czy C#. Jeśli chcialby się ktoś włączyć we wspólną zabawę, chętnie przyjmę każdą osobę, którą będzie chciała czy to sie uczyć od zera czy nawet sprawdzać kody i służyć wiedzą :)

27 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 24 stycznia 2016 przez nowa Początkujący (450 p.)
Zgłaszam się jako chętna :) Wprawdzie jestem na etapie bardzo początkującej, ale tworzę własny projekcik-zabawę by lepiej przyswajać wiedzę. Wolno mi to idzie wprawdzie, ale za to sama do tej pory rozwiązuję  błędy by włożyć jednak trochę wysiłku w wyszukiwanie swoich błędów i rozumienia kodu lepiej.

 

Mój obecny język to C++.
+1 głos
odpowiedź 4 sierpnia 2016 przez vanowikv13 Bywalec (2,740 p.)
Chętnie wezne udział w projekcie. C++ :)

kontakt: vanowikv13@gmail.com
0 głosów
odpowiedź 23 stycznia 2016 przez niezalogowany
ja chętnie w języku C++ tylko powiedz co i jak dokładnie
komentarz 23 stycznia 2016 przez Kicek Użytkownik (590 p.)
To dopiero będziemy ustalać pierw szukamy zapaleńców i tych co chcą znaleźć motywację, a jednocześnie w najszybszy choć nie najłatwiejszy sposób weryfikować swoją wiedzę, słuchać rad innych i wypić tą mieszankę poglądową.

W końcu w programowaniu nie istnieje jedna właściwa ścieżka, co owocuje tak wieloma językami programowania
0 głosów
odpowiedź 23 stycznia 2016 przez Tomekku Bywalec (2,830 p.)
ja też jestem chętny, ale tak jak wyżej musisz rozszerzyć :D
0 głosów
odpowiedź 23 stycznia 2016 przez niezalogowany
Też jestem chętny =)
0 głosów
odpowiedź 23 stycznia 2016 przez arek01996 Stary wyjadacz (12,100 p.)
Ja również poszukuję kogoś do dokończenia mojego projektu Minecraft 2D, gra ma być w pełni funkcjonalna jak 3D odpowiednik, wiele już zostało napisane 5k lini kodu lecz jeszcze wiele przede mną. Więc przydałaby sie pomoc
komentarz 23 stycznia 2016 przez arek01996 Stary wyjadacz (12,100 p.)
Więc jeśli masz ochotę pomóc to się odezwij SFML && C++
komentarz 23 stycznia 2016 przez C☺ndzi Stary wyjadacz (12,100 p.)

Mógłbym się zająć prostą "pikselozą", ew. odwalić jakąś brudną robote w kodzie cheeky

komentarz 23 stycznia 2016 przez selfdrivers Użytkownik (870 p.)
ja bardziej bym uczył się fachu ale pomóc w podstawach zawsze moge. Mam nadzieje że nie będzie wam to pszeszkadzać jeżeli będe was prosił o podanie jakiejś komendy itp. :) po to abym się nauczył nowych rzeczy.
komentarz 23 stycznia 2016 przez Michał628496 Pasjonat (17,340 p.)
W czym piszesz tego swojego Minecrafta  ?
komentarz 24 stycznia 2016 przez arek01996 Stary wyjadacz (12,100 p.)

SFML && C++ chociaż dużo będzie przepisywane na czysty OpenGL bo SFML nie jest aż tak wydajne jak myślałem.

 

Fachu tutaj kolega mówi.. C++ dla innych zastosowań warto podszkolić w każdej postaci, a taka gra z otwartym światem, generowanym po kluczu jest nie lada wyzwaniem. Nabyte doświadczenie na pewno się przyda.

 

Gorąco zachęcam do przeczytania:

https://forum.pasja-informatyki.pl/96466/dynamiczne-renderowanie-swiata-2d-projektowanie-gier

Gdzie w raz z użytkownikiem Szymon próbowaliśmy w teorii rozłożyć grę na atomy.

 

0 głosów
odpowiedź 4 sierpnia 2016 przez Ryszard Kajak Nowicjusz (180 p.)
Pewnie projekt się zakończył, ale chętnie bym się przyłączył - niestety moja wiedza to prawie zero. Co mógłbym zrobić ?
komentarz 4 sierpnia 2016 przez niezalogowany

Obecnie nie poszukujemy nowych osób do zespołu, możesz spróbować odezwać się za jakiś czas do mnie lub @pietrzakacper

Podobne pytania

+2 głosów
2 odpowiedzi 716 wizyt
pytanie zadane 6 lutego 2016 w C i C++ przez Zdzislaw Goik Nowicjusz (140 p.)
+3 głosów
4 odpowiedzi 436 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2016 w Nasze projekty przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 217 wizyt
pytanie zadane 11 maja 2016 w Nasze projekty przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)

92,579 zapytań

141,429 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,962 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...