• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poszukuję front-endowca do małego projektu

VPS Starter Arubacloud
+3 głosów
408 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2016 w Nasze projekty przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
zmienione kategorie 16 kwietnia 2016 przez Patrycjerz

Witajcie, po okresie mojego zimowania postanowiłem od nowa zabrać się do roboty. Zaczynam od "małego" projektu, jakim jest stworzenie własnego bootstrapa. Poszukuję osób zainteresowanych wsparciem w projekcie. 

Czego wymagam?

1. Dobrej znajomości HTML5 i wykorzystywania jego znaczników, CSS3.

2. LESS - Chociaż jeżeli nigdy nie miałeś z nim styczności, a spełniasz poprzedni punkt jestem w stanie wyjaśnić, na czym polega, jak korzystać z LESS'a.

3. Przez rady Comandeera, całość oparłem na BEM'ie, ale tu jak i w punkcie 2.

4. Znajomość RWD.

Mam już troszkę kodu napisane, powoli kończą mi się pomysły więc kreatywność jest mile widziana. Sam z chęcią wysłucham Twoich pomysłów.

Zapraszam do kontaktu poprzez prywatną wiadomość, ewentualnie przez maila: hubert@mwcoders.com.

Dla osób jednie odwiedzających ten temat - kod zostanie udostępniony po skończonych pracach, planuję wykonać również polską dokumentację, jak i kilka poradników jak z tego korzystać. 

 

 

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez Mar Cin Dyskutant (8,900 p.)
Powodzenia! :)
1
komentarz 16 kwietnia 2016 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
A dziękuję :)
+1 głos
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez Schizohatter Nałogowiec (39,600 p.)
Jak płacisz to wchodzę!
komentarz 16 kwietnia 2016 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
To nie jest projekt do zbijania pieniędzy, sam za to nic nie dostaję. Czasami robi się coś z "pasji".
komentarz 16 kwietnia 2016 przez Schizohatter Nałogowiec (39,600 p.)
Tak myślałem, ale warto było spytać ^.^ Niestety mam na głowie studia, pracę i swój projekt, ale jak przypadkiem będę miał dużo czasu to się do Ciebie odezwę.

O ile będziesz mnie chciał
+1 głos
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez Comandeer Guru (599,730 p.)
A czemu LESS a nie np. Sass (najpopularniejszy) lub PostCSS (najpotężniejszy)?
komentarz 16 kwietnia 2016 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Przyjemniej mi się korzysta z LESS'a, niż z SASS'a. Poza tym jest różnica oprócz ilości oferowanych funkcji poprzez SASS'a, a LESS'a?
1
komentarz 16 kwietnia 2016 przez Comandeer Guru (599,730 p.)
Oprócz tej "drobnej" różnicy, to SASS prawdopodobnie ma więcej gotowych pakietów, mixinów itd. Ale tak poza tym to nie ma różnic :P
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
Napisz coś więcej, co jest już napisane i co jest w planach na najbliższy czas. Może być tutaj bądź na pm ;)
komentarz 16 kwietnia 2016 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)

Aktualnie stworzyłem:

  • Grid strony, wraz z kolumnami i 15 gotowymi szerokościami.
  • Bazę kolorów.
  • Kod dla artykułów z podziałem na kolumny.
  • Buttony.

Aktualnie pracuję nad alertami, następnie planuję wykonać inaczej zaprojektowane artykuły, stworzyć kilka rodzajów menu etc.

komentarz 16 kwietnia 2016 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
Hm. Mam trochę wolnego czasu, ale na co dzień piszę w Sassie, LESSa nigdy na oczy nie widziałem :)

Podobne pytania

+1 głos
5 odpowiedzi 584 wizyt
+22 głosów
27 odpowiedzi 2,080 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 211 wizyt
pytanie zadane 11 maja 2016 w Nasze projekty przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...