• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: MetRiko

246
odpowiedzi
74
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 2 sierpnia 2016
1. Podaj dokładnie treść polecenia.. możliwe, że coś przeoczyłeś. 2. Na jakiej podstawie twierdzisz,
1 głos
odpowiedź 1 sierpnia 2016
Co do pytania drugiego: Tak na prawdę jeżeli tworzysz gdzieś w kodzie enum'a to możesz odwołać się d
2 głosów
odpowiedź 1 sierpnia 2016
Dodam od siebie, że to zadanie można zrobić w C++ bez rekurencji.. wystarczy sprawdzić wyniki dla cz
0 głosów
odpowiedź 27 lipca 2016
Tablica statyczna to tak na prawdę adresy ułożone obok siebie, jednak to o czym będę pisał doty
0 głosów
odpowiedź 26 lipca 2016
Żeby mieć pewność, że otrzymasz to co byś chciał (ciężko zrozumieć twoje pytanie) to napiszę kilka o
1 głos
odpowiedź 25 lipca 2016
Prosta sprawa.. getchar() czeka na naciśnięcie klawisza.. nawet jeżeli tym klawiszem jest [Enter]. J
1 głos
odpowiedź 25 lipca 2016
Problem "first defined here" pojawia się, gdy (jak sama nazwa wskazuje) coś zostało zdefiniowane wię
14 głosów
odpowiedź 25 lipca 2016
Klawiaturę mam taką czarną, podświetlaną.. polecam.. dobra do pracy późną porą x) Monitor klasyczny,
0 głosów
odpowiedź 25 lipca 2016
Może ten link pomoże. Znalezione na google za pomocą fraz: "skype insta logout problem" xD
1 głos
odpowiedź 25 lipca 2016
Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale gdy wpiszę: 1 3 A 0 0 B 0 0 C 3 3 To na wyjściu dostaję: B
0 głosów
odpowiedź 25 lipca 2016
A gdzie ty masz pliki nagłówkowe (te z końcówką .h)? Nie wspomnę już o niezałączeniu pliku
1 głos
odpowiedź 24 lipca 2016
Tu jest sporo różnych rozwiązań tego problemu: Link Z tego co przeczytałem najczęściej pomagała ludz
1 głos
odpowiedź 24 lipca 2016
Ani przyjaźń, ani zmienne publiczne nie są tu potrzebne.. jeżeli dobrze zrozumiałem to wystarczy byś
0 głosów
odpowiedź 23 lipca 2016
Jeżeli to są shadery w GLSL to możesz przecież ustawić w nim wewnętrzne parametry. W tym wypadku był
0 głosów
odpowiedź 23 lipca 2016
Może spróbuj na końcu main'a (przed samym zakończeniem działania programu) ustawić rozmiar okna i bu
3 głosów
odpowiedź 23 lipca 2016
Może coś takiego x) https://www.youtube.com/watch?v=p53pDNodxHE
0 głosów
odpowiedź 23 lipca 2016
Zgaduję, że przy każdym "cin'nie" w trakcie działania programu naciskasz enter by wprowadzić dane pr
1 głos
odpowiedź 23 lipca 2016
Wypisywanie za pomocą instrukcji cout zmiennej typu const *char sprawia, że w konsoli pojawi si
1 głos
odpowiedź 23 lipca 2016
Zamiast kombinować z blokowaniem pliku możesz zastosować jakieś szyfrowanie (zawartości pliku oczywi
1 głos
odpowiedź 23 lipca 2016
Spróbuję ci pomóc wypisując w punktach parę rad/wyjaśnień: Po pierwsze.. zakładamy, że w kodzie ma s

92,615 zapytań

141,465 odpowiedzi

319,781 komentarzy

61,997 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...