• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomysł na projekt na konkurs

Object Storage Arubacloud
+1 głos
556 wizyt
pytanie zadane 13 stycznia 2016 w Nasze projekty przez jegor377 Stary wyjadacz (13,230 p.)
Cześć,

Chce się zapisać na projekt programistyczny na konkurs i ciekaw jestem jakie mogą być pomysły na projekt. Najlepiej jakby to było na telefony. Mam mały pomysł na stworzenie lokalizatora urządzeń, ale ciekaw jestem jeszcze waszych opinii i pomysłów. :)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 2 marca 2016 przez Wojtek Wiedeński Bywalec (2,460 p.)
Jeżeli aktualne to ja mam pomysł na pewną aplikację, ale z uwagi, że nie jest opatentowana jeszcze nie moge jej opisu tutaj podac :-)

A tak na poważnie kilka razy miałem coś takiego, że wumyslilem sobie apliakcje i po sprawdzeniu czy taka istnieje odkrywałem, że tak i to w kilku wersjach :-)

Jeżeli to nie musi być apliakcja nowatorska wporwadzająca jakieś innowacje to wybierz sobie jakieś dostepne narzedzie i je udoskonal o jakąś funkcję, której CI w niej brakuje.

Piona!
1
komentarz 2 marca 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

A tak na poważnie kilka razy miałem coś takiego, że wumyslilem sobie apliakcje

O ja cie, ja tak miałem wiele razy, ale nie z aplikacjami. Na przykład kiedyś pomyślałem: "Hmm fajnie by było stworzyć coś takiego, taki akumulatorek i jak wyładuje się bateria na przykład w telefonie, to można by to podłączyć i by się ładowało" Jakieś dwa tygodnie później dowiedziałem się o istnieniu powerbanków :(

Dokładnie to samo miałem z kilkoma kawałami oraz metodą obliczania liczby π (ten sposób mi podpierniczył sam Archmidedes :D).

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 572 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 943 wizyt
pytanie zadane 12 października 2019 w Java przez Patryk8090 Użytkownik (520 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 392 wizyt
pytanie zadane 6 czerwca 2019 w Mikrokontrolery przez maciek061 Gaduła (4,490 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...