• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Czemu nie zalicza zadania na spoju

Object Storage Arubacloud
0 głosów
313 wizyt
pytanie zadane 13 stycznia 2016 w C i C++ przez robert9620 Stary wyjadacz (11,640 p.)
zamknięte 16 stycznia 2016 przez robert9620

Witam. Robię to zadanie ze spoja - http://pl.spoj.com/problems/PP0506A/

 

// tu był kod

Próbne wyniki wychodzą mi dobrze. Zakres liczbowy się zgadza, sprawdziłem wiele przypadków i w każdym mój program dawał dobry wynik. Jednak spojowski sędzia nie zalicza zadania. Myślę, że może mu nie pasować format odpowiedzi (może dodać jakiś endl ?) jednak wydaje mi się, że format w jakim podaje odpowiedź spełnia wszystkie warunki, a do tego próbowałem troszkę go zmieniać jednak nie dało to skutku. Macie pomysł ? 

komentarz zamknięcia: problem rozwiazany

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 16 stycznia 2016 przez robert9620 Stary wyjadacz (11,640 p.)
 
Najlepsza
Ok już rozwiązałem problem. Trzeba było zastosować typ zmiennych double, a nie int. W testowych przypadkach te liczby po przecinku nie miały znaczenia, jednak sędzia sprawdzał przypadki, w których zmieniało to kolejność.
0 głosów
odpowiedź 13 stycznia 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
komentarz 13 stycznia 2016 przez robert9620 Stary wyjadacz (11,640 p.)
Ok, gdybyś mógł podpowiedzieć mi jak uzyskać pomoc bez wklejenia tego kodu byłbym wdzięczny ;)
komentarz 13 stycznia 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Możesz edytować kod w taki sposób, by nie podpowiadał rozwiązania innym pasjonatom.
komentarz 13 stycznia 2016 przez robert9620 Stary wyjadacz (11,640 p.)
No to jak wtedy będzie można ocenić jego poprawność ?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 105 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 143 wizyt
pytanie zadane 20 października 2018 w C i C++ przez Shimeo7 Obywatel (1,910 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 202 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...