• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Mypanelbase, czyli doświadczenie z płatnych ankiet

Object Storage Arubacloud
+1 głos
2,395 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia 2016 w Offtop przez thekibi27 Bywalec (2,110 p.)
Witam!

Chciałbym Was spytać czy macie jakies doświadczenie z płatnymi ankietami? Ja trochę poczytałem i zdecydowałem się spróbować na stronie mypanelbase kilkanaście już miesięcy temu. I mam też związku z tym pytanie, może ktoś też korzystał i dostał wypłatę po przekroczeniu progu 45zł.

Czy wtedy wysyłają te wymagane 45zł czy całą sumę na naszym koncie? Bo nie wiem czy się opłaca dobić tak np. do 70 zł, aby wypłacić od razu, a nie czekać aż ponownie dobije do 45zł.

A tak przy okazji, może ktoś ma sprawdzone stronki gdzie możne wpaść trochę grosza?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 6 stycznia 2016 przez Sedi Stary wyjadacz (10,200 p.)
Nie orientuje się w tym, ale mam trzy pytania co do takiej strony. Na jakiej zasadzie działa wypełnianie płatnych ankiet ? Płacą Ci za wypełnianie ankiet ? Jak mają na tym zarobić i mieć pewność, że temu komu płacą nie robi tego nieuczciwie ?
komentarz 7 stycznia 2016 przez Comandeer Guru (601,590 p.)
Ale w gruncie rzeczy co ich to boli czy ktoś to wypełnia uczciwie, czy nie? Oni mają płacone od łebka, więc user, który ciacha więcej ankiet = dobry user ;)

Oni nie mają zebrać odpowiedzi zgodnych z rzeczywistością. Oni mają zebrać po prostu odpowiedzi. A i tak, nawet jak pojedzie się równo, to statystycznie i tak się nic nie zmieni.
komentarz 8 stycznia 2016 przez Sedi Stary wyjadacz (10,200 p.)

Hmm, czyli nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy... :)

Swoją drogą, to czy pobocznym celem takich ankiet nie jest zebranie danych osobowych ? Nie jestem zwolennikiem teori spiskowym o wielkim bracie, który sprawdza, gdy po psie nie sprzątneliśmy jak np w:

http://starecat.com/content/wp-content/uploads/dad-says-youre-spying-us-online-hes-not-your-dad-obama-kid.jpg

Ale czy przypadkiem nie jest tak, że jedna ankieta=jedna firma więcej ma Twoje dane osobowe ? I pytanie, skąd ma Pani Nasz numer ;)

Pozdrawiam

komentarz 9 stycznia 2016 przez thekibi27 Bywalec (2,110 p.)
Hmm, z pewnością jest to minus dla osoby, która zdecyduje się to robić, ale w dzisiejszych czasach ciężko jest uciec od udostępniania naszych informacji.

Jeżeli chodzi o moje doświadczenia z ankietami to na panelbase nikt nie wysyła mi spamu na gmaila ani nie dzwoni na nr telefonu. Tak jak mówiłem, jak na razie nie zobaczyłem także ani złotówki, ponieważ trzeba przekroczyć próg 45zł, aby je przelali przez paypal. Jeżeli chodzi o częstotliwość ankiet, to nie częściej niż jedna nakieta na miesiąc jest mi wysyłana, a dość często zdarza się, że jest przerywana na początku, bo do niej nie pasuje.

Jedna ankieta to średnio 3-5 zł, więc tempo jak w szpitalnym ogródku, jednak w momencie gdy się dobije to tych 45zł nie czuć aż tak poświeconego czasu.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 830 wizyt
pytanie zadane 26 sierpnia 2022 w Python przez Hajpa Użytkownik (880 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 224 wizyt
pytanie zadane 23 marca 2018 w Offtop przez MrxCI Dyskutant (8,260 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 86 wizyt
pytanie zadane 9 listopada 2020 w HTML i CSS przez kamix04 Początkujący (440 p.)

92,584 zapytań

141,434 odpowiedzi

319,670 komentarzy

61,967 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...