• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Licencja fancyBox

Object Storage Arubacloud
+1 głos
659 wizyt
pytanie zadane 1 stycznia 2016 w Offtop przez niezalogowany

Dobry. Mam pytanie odnośnie licencji fancyBox. Wersja 1.3.x+ jest pod MIT i GPL. Ok. A teraz wersja 2.1.x+ i na stronie licencji jest napisane "You are free to use fancyBox for your personal or non-profit website projects. 

Co mam zrozumieć przez słowo non-profit? Strona, która nie posiada reklam / jakichś korzyści finansowych?
Bo mam zwykłą stronę firmy, która pokazuje co firma oferuje, czyli w sumie taką wizytówkę.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 1 stycznia 2016 przez niezalogowany
Dokładnie to masz rozumieć:

http://sjp.pl/non+profit

A więc moim zdaniem odpada w twoim przypadku.
komentarz 1 stycznia 2016 przez niezalogowany

Hmm, no ale jeśli ja dla swojej mamy zrobiłem stronę za darmo i to ja jestem w tym przypadku web-devem to licencja przechodzi na klienta wtedy? Czy licencja jest tylko w przypadku osoby, która tworzy stronę i ją sprzedaje / oddaje?

komentarz 1 stycznia 2016 przez niezalogowany
Kto jest właścicielem? I czy właściciel czerpie z tego korzyści?
komentarz 1 stycznia 2016 przez niezalogowany
Właścicielem jest mama, która nie czerpie z posiadania strony żadnych korzyści (chyba, że jakiś klient sobie zobaczy jakie są zajęcia i przyjdzie ich spróbować, co nie traktuję jako "korzyść" przez stronę, bo równie dobrze mógł znaleźć klub mamy w ogłoszeniu w gazecie / na facebook'u, usłyszeć od znajomego o istnieniu takiego klubu).

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 111 wizyt
pytanie zadane 22 lutego w Offtop przez kasia7777 Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 290 wizyt
pytanie zadane 7 września 2020 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
–1 głos
1 odpowiedź 443 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2020 w Offtop przez Official gildin Bywalec (2,820 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...