• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki telefon w abonamencie do 70 zł?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,340 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2015 w Urządzenia mobilne przez Piotr Bryła Początkujący (310 p.)
Witam, jako że jestem rozczarowany Orange, postanowiłem przenieść się do innej sieci. Szukam wydajnego smartfona, który kręci filmy w miarę dobrej jakości . Mój budżet na telefon to 200 zł, a budżet na abonament to 70 zł/mieś . Ktoś poleci coś :) ? Obojętnie jaka sieć.

Narazie znalazłem Sony Xperia Z1 Compact za 198 zł w T-mobile za 69.90/mieś.

 

Pozdrawiam
komentarz 2 lutego 2018 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)
pewny jesteś, że chodzi o Z1 Compact? bo to dość stary tel i jak za 70zł mies to naprawdę sporo. Używany teraz za ok 300zł można mieć, a ja kupiłam rok temu (używany) i już mi go wystarczy, więc szukam Z3 albo Z5 też Compact :)

7 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez Wojtek Wiedeński Bywalec (2,460 p.)

Nie rozumiem podejścia takich ludzi. W ogóle nie racjonalnie myślenie. Opowiem Ci o moim punkcie widzenia w sprawie abonamentu oraz generalnie posiadania telefonu. Nie wiem dlaczego na abonament miesięczny przezaczasz kwotę 70zł. jest teraz więcej ofert, które zaspokajają moje zapotrzebowania w kwocie 30zł. M.in. http://www.njumobile.pl/ 

Zakładając moją teorię wyżycasz 40 zł miesięcznie w telefon, a raczej jego raty. W ciągu okresu trwania umowy (24 mies.) uzbiera się okazała kwota 960 zł za którą możesz zakupić całkiem wydajny telefon. Nie lepiej poczekać?

Za moim punktem widzena przeważa też fakt, że w ciągu całego okresu abonamentu spłacisz tyle samo za to samo. Posiadając telefon na kartę mamy możliwośc migracji pomiędzy sieciami, a jak wiadomo rynek jest bardzo mobiny i w ciagu roku to co mamy za 30 zł w twojej sieci w innej możemy mieć za 15 zł. 

Nie dawajcie się zakontraktować, bo tracicie taką możliwość! Nazwiązując do metody Slight Edge małymi kroczkami odkładaj sumę, a w rezultacie wyjdziesz na plus. Jeżeli telefon kupują Ci rodzice, przedstaw te argumenty :-)

Pozdrawiam, 5!

komentarz 15 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)

Też zawsze miałem podobne myślenie i telefony kupuję za gotówkę, ale moi rodzice nadal tylko i wyłącznie na abonament frown

komentarz 2 lutego 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

@Wojtek Wiedeński, Więc nie tylko ja tak myślę. Dzisiaj przeniosłem się Orange ze względu na bardzo dobry pakiet internetowy, za doładowanie 50zł dostaje 25gb w gratisie. 

0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Troche nie na temat, ale polecam nju mobile gdzie placi sie grosze, a telefon kupic sobie za gotowke samemu.
Sam ucieklem z Orange :)
komentarz 15 kwietnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Chyba tak nie bardzo uciekłeś z Orange bo zobacz kto jest właścicielem (operatorem) Nju Mobile :) http://pl.wikipedia.org/wiki/Nju_Mobile
komentarz 15 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Incepcja :)

Nie wiedzialem o tym, no ale przynajmniej uciekłem od płacenia za nic.
komentarz 15 kwietnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Być może Nju ma lepszą ofertę ale i tak właściwie mówiąc to jesteś w Orange :)
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez Aress Mądrala (6,410 p.)
podam moj przyklad z atelefonami na umowe:

Jak sie rozgladalem za telefonem myslalem o abonamencie/umowie, okazalo sie ze za telefon ktory chcialem musialem im doplaacic 400 zl + umowa na 2 lata.

a kupilem telefon za 600 :)

Przelicz sobie co sie bardziej mi oplacalo :)

I zobacz sobie jakie sa ceny tekefonu w salonie np. orange a np allegro
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez biaaly13 Początkujący (260 p.)
Polecam Kazam tornado 348 na abonament w Play. Podaje link telefonu http://www.mgsm.pl/pl/katalog/kazam/tornado348/
Zakupiłem go za 200zł przy abonamencie 59zł/mies.
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez Do.Zzay Mądrala (5,700 p.)
Abonament = Cyrograf,

Uzbieraj i kup dobry telefon. Ja ostatio kupiłem LG G2 Mini za 750 zł (teraz pewnie cena już spadła). Bardzo dobry telefon, dobra jakość, bateria i wyświetlacz jest świetna.
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Zgadzam sięz przedmówcami, lepiej mieć telefon na kartę, 24miesiące to bardzo długi czas.
W tym okresie, oferty bardzo się zmienią.
Tym bardziej ze np teraz Play który był opłacalny staje się droższy - taką mają politykę, więc trzeba szukać inych alternatyw
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Ja osobiście właśnie wczoraj zawarłem umowę na abonament w Orange - 29,99zł miesięcznie za rozmowy i smsy do wszystkich bez limitu i 1GB internetu. Oczywiście jest to oferta bez telefonu. Wcześniej miałem na kartę ale to było mniej korzystne, teraz za 30zł mogę gadać ile chcę ;)

Telefon kupiłem sobie normalnie w sklepie i spokój. Jeśli chcesz wziąć abonament tylko dla telefonu to rzeczywiście wcale się to nie opłaca ale jeśli na kartę jesteś w stanie wytracić więcej niż 30zł to takie coś jest myślę korzystniejsze.

Podobne pytania

+3 głosów
7 odpowiedzi 491 wizyt
pytanie zadane 9 lipca 2015 w Offtop przez goran. Użytkownik (930 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 1,539 wizyt
pytanie zadane 10 marca 2023 w Urządzenia mobilne przez vonder Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
6 odpowiedzi 301 wizyt
pytanie zadane 4 października 2017 w Urządzenia mobilne przez Zawisza czarny Obywatel (1,700 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...