• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pierwszy zestaw arduino

Object Storage Arubacloud
0 głosów
302 wizyt
pytanie zadane 26 grudnia 2015 w C i C++ przez Jakub7 Początkujący (300 p.)
Chciałbym kupić 1 zestaw arduino: http://allegro.pl/mega-zestaw-startowy-arduino-uno-r3-pudelko-i5036907715.html Wiem 200zl na 1 zestaw, szaleństwo! Ale mysle ze bardziej się opłaca duże. Proszę wypowiedziec się na temat tego zestawu.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 26 grudnia 2015 przez Tapicera Obywatel (1,320 p.)
Fajny zestaw ja  kupuje taki  http://electropark.pl/arduino/4844-arduino-uno-r3-mega-starter-kit.html,ale myślę że ty i ja się nudzić nie będziemy.

Pozdrawiam
komentarz 26 grudnia 2015 przez Jakub7 Początkujący (300 p.)
Myslisz ze któryś jest nieco lepszy?
komentarz 27 grudnia 2015 przez Tapicera Obywatel (1,320 p.)
To zależy co chcesz robić jeden zestaw ma to  drugi tego nie ma itd.
0 głosów
odpowiedź 26 grudnia 2015 przez Moonshine Mądrala (6,360 p.)
Jeśli jesteś przekonany, że wykorzystasz wszystkie te elementy to kupuj ten zestaw. Ale wiele osób nie wykorzystuje nawet połowy tego co jest w tym zestawie, zastanów się wiec czy nie lepiej kupić klona arduino UNO za jakieś 30zł, i do tego podstawowe elementy, które będą odpowiednie na początek, typu rezystory, diody buzzer itp. A dopiero przy większym rozwoju dokupować dodatkowe elementy.

Podobne pytania

+2 głosów
10 odpowiedzi 5,091 wizyt
pytanie zadane 24 grudnia 2015 w Mikrokontrolery przez Jakub7 Początkujący (300 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 496 wizyt
pytanie zadane 18 marca 2016 w Sprzęt komputerowy przez goran. Użytkownik (930 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 249 wizyt
pytanie zadane 25 stycznia 2017 w Sprzęt komputerowy przez veryape Użytkownik (580 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...