• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poszukuję kreatywnych osób!

Object Storage Arubacloud
+7 głosów
372 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2015 w Nasze projekty przez mwisniewski Obywatel (1,240 p.)
Witam wszystkich forumowiczów!

Nazywam się Miłosz, mam 18 lat i od ponad 2 lat uczę się programowania (C++/C#). Kocham tworzyć, działać, dlatego poszukuję ludzi z pasjami podobnymi do mnie. Chciałbym stworzyć ekipę młodych zapaleńców, tworzylibyśmy razem różnorakie aplikacje na telefon, aplikacje webowe, aplikacje deskoptowe. Mam dużo pomysłów. Także jeśli jest programistą, grafikiem odezwij się!

Proszę o odzew na mail: milosz.wisniewski.97@wp.pl

Nie jest to żadna propozycja pracy, po prostu szukam zespołu. :)

5 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez r00t Mądrala (6,960 p.)
Czesc.

Ja wlasnie rowniez tworze kilka projektow w kilku jezykach (Ruby/Rails i Python/Django) glownie oraz WordPress. Fajnie by bylo razem porozmawiac I powyminiac sie pogladami.

Pozdrawiam
komentarz 14 kwietnia 2015 przez mwisniewski Obywatel (1,240 p.)
Tak jak pisałem, zapraszam na maila, porozmawiamy, dowiemy się czegoś o technologiach jakie nas interesują i zobaczymy jak to będzie dalej. :)
+2 głosów
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
Programuje głównie w C++ z wykorzystaniem technologii SFML, QT. Od pewniego czasu myślałem nad taką grupką i w sumie nie pisałem bo nie spodziewałem się, że ktoś będzie zainteresowany. Chellenge accepted!
+2 głosów
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez mwisniewski Obywatel (1,240 p.)
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na maila. Chcę stworzyć naprawdę duży zespół i chcę byśmy mieli na swoim koncie wiele projektów. Czas zacząć budować swoje portfolio. :)
+1 głos
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez dbtrunks Obywatel (1,150 p.)

Napisałem na maila, zobaczymy co z tego wyniknie jakie projekty uda się zrealizować laugh

+1 głos
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez mwisniewski Obywatel (1,240 p.)
Chciałem tylko dodać, że jestem pod wrażeniem tego ile chętnych osób napisało do mnie. Jednocześnie zachęcam pozostałych ludzi, którzy mają wewnętrzną chęć "stworzenia czegoś z kimś", aby napisały do mnie o swoich zainteresowaniach związanych z IT! :)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 196 wizyt
+22 głosów
27 odpowiedzi 2,150 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...