• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy Visual Studio 2013 jest darmowe?

Object Storage Arubacloud
+5 głosów
4,661 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2015 w Offtop przez goran. Użytkownik (930 p.)
zmienione kategorie 11 kwietnia 2015 przez joker

Czy jeżeli pobiorę program z tego liku:https://www.visualstudio.com/products/visual-studio-community-vs , to czy będę mógł z niego korzystać bez żadnych licencji?Kiedyś gdy pracowałem na tym progamie skończyła się ona po 30 dniach i trzeba było wykupić licencje.

7 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez daan Pasjonat (17,640 p.)
Tak jest to darmowa wersja Visual Studio :) pod warunkiem, że nie będzie wykorzystywana przez wielką korporacje do pisania ogromnych projektów :D Zwykły użytkownik może korzystać do woli, nawet komercyjnie :P
+2 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez Valtuil Pasjonat (22,460 p.)
Istnieje kilka darmowych pakietów Visual Studio:

Visual Studio Community - najbardziej rozbudowana (z darmowych) wersja, ze wsparciem "Team Project" i języków Basic, C++, C#, F#, JavaScript, Python, TypeScript i ASP.NET oraz platform Windows, Windows Store, Android, iOS, Windows Phone.

Visual 2013 Expres [Windows, Windows Desktop, Web] - profilowana wersja wspierająca jeden z 3 wybranych platform.

Visual C#/C++/Basic/Web - profilowana wersja. Wspiera tylko jeden język na platformę Windows Desktop.

//Kiedyś Visual Studio wymagał po 30 dniach podania darmowego klucza. Żeby go zdobyć trzeba było wejść na stronę i wypełnić formularz.
+2 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Darmowe jest Visual Studio Express. Możesz korzystać bez licencji.
komentarz 11 kwietnia 2015 przez daan Pasjonat (17,640 p.)
Express jest bardziej okrojone od Community, które też jest darmowe :P
+2 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Nie trzeba wykupić licencji :) Wystarczy się zarejestrować na stronie microsoftu i przez program pobrać licencję. Pozdrawiam
+2 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez Mateusz Analityk Stary wyjadacz (13,710 p.)
Zainstaluj visual studio 2015 wersje prezentacyjną. Wersja jeszcze nie jest płatna i puki co nie będzie -:)
komentarz 12 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ja to miałem, mamy opcję tworzenia apek na andruta za pomocą c++, tylko, że mój ukochany komputer ma swoje lata i nie każdy program potrafi bezproblemowo obsłużyć :) Pozdrawiam :)
+1 głos
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Ja go mam i mi śmiga :D
0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia 2015 przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)
tak jest darmowy ale ma pewne ograniczenia :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,066 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 140 wizyt
pytanie zadane 11 czerwca 2015 w C# przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,114 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...