• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena mojej strony

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
226 wizyt
pytanie zadane 19 marca w Nasze projekty przez piotr_domanski Bywalec (2,080 p.)

STRONA: ctsoftpage

Witam,

Uczę się programowania od ponad roku w C++ i w Python. Pisze już kilka projektów. Dlatego pomyślałem żeby napisać prostą stronkę na której można będzie pobrać moje programy.

Nie jestem dobry w projektowaniu wyglądu strony, i responsywność nie jest idealna ale jak ktoś coś poleca poprawić to proszę napisać :) .

Pozdrawiam,

Piotr Domański

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 20 marca przez KlemensGak Bywalec (2,210 p.)
wybrane 21 marca przez piotr_domanski
 
Najlepsza
Widziałem całość! Prosta i elegancka — nie potrzeba więcej jak nie idziesz na projektanta UX. Rozumiem logowanie też jako portfolio?

Mogę dać taki protip, żeby każdy projekt, jaki robisz w szkole, robić trochę większy i by był na portfolio i cały czas tłuc portfolio ile się da. Na koniec wychodzi, że szkoła to tylko papierek i dodatek. Też się nie bój robić większych projektów typu apek P2P itp, bo dziś samo programowanie nie wystarcza, tylko celuj w konkretną dziedzinę IT (jak np. wymienione P2P network). :)
komentarz 21 marca przez piotr_domanski Bywalec (2,080 p.)
Dzięki za feedback :).

Ogólnie to logowanie na razie jest tylko po to żeby wygenerować licencje na program Math Tool za darmo. Zrobiłem weryfikacje e-mail, ale to takie dodatek w ramach ćwiczeń. Lubię  sobie czasami coś ulepszyć :).

Dzięki Ci bardzo za protip. Na pewno zacznę robić większe projekty, na razie to jest tylko rozgrzewka i przygotowanie. Poczułem to i kocham programować.

Pozdrawiam,

Piotr Domański
0 głosów
odpowiedź 20 marca przez SUOTR Początkujący (410 p.)
Wygląda naprawdę fajnie ;)
0 głosów
odpowiedź 20 marca przez Osse Dyskutant (7,950 p.)
Wygląda fajnie :)
komentarz 21 marca przez piotr_domanski Bywalec (2,080 p.)
Dzięki bardzo :)
0 głosów
odpowiedź 21 marca przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)

Strona OK i pogratulować pasji!

Moje uwagi: czasem stylujesz online, to zaś uważane jest za niedobrą praktykę powodującą bałagan w stylach.

Strona "O twórcy" nie wyświetla mi się cała (Firefox 124, Windows 11, ekran 1920x1080) i brak jest paska przewijania. Inne strony można przewinąć.

Strona O twórcy

komentarz 21 marca przez piotr_domanski Bywalec (2,080 p.)
Dzięki Ci bardzo za feedback, postaram się poprawić.

Pozdrawiam

Piotr Domański :)

Podobne pytania

+4 głosów
0 odpowiedzi 384 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 325 wizyt
pytanie zadane 28 października 2018 w Nasze projekty przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 235 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2020 w Nasze projekty przez kubafila Nowicjusz (120 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...