• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Aplikacje Discorda

Object Storage Arubacloud
0 głosów
120 wizyt
pytanie zadane 7 marca w C# przez Szymon Piątkowski Nowicjusz (150 p.)

Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie a Zwłaszcza Tych Których Urzekło i Zwróciło Uwagę Moje Pytanie,

Chciałbym Nauczyć Się Kodować w Języku C# Ale Niestety Jeszcze Nie Miałem z Nim Przyjemności. Ogólnie To Pragnę Zmienić Trochę Branżę i Chcę Zacząć Kodować w C# Dokładnie To Będę Chciał Stwarzać Aplikacje ( Boty ) Discord. Czy Macie Jakiś Fajny Poradnik / Wskazówki Cokolwiek Aby Mógł Lepiej Zrozumieć i Zacząć w Tej Dziedzinie? Z Góry Dziękuję Za Każdą Udzieloną Odpowiedź!

komentarz 7 marca przez Sefinek Obywatel (1,180 p.)
edycja 7 marca przez Sefinek
c# do botów discord nie nadaje się trochę, według mnie javascript będzie lepszym wyborem, aczkolwiek decyzja należy do ciebie
1
komentarz 7 marca przez Wiciorny Ekspert (270,190 p.)
od kiedy to język jest pod framework? CO ma piernik do wiatraka.
1
komentarz 7 marca przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)

C# jest bardizej językiem pod .NET framework lub .NET.

To trochę dziwne zdanie. C# nie jest "bardziej" językiem pod .NET, tylko z natury aplikacje chodzą na .NETcie, analogicznie jak Javowe na JRE. I nie ma powodu by to jakkolwiek mu przeszkadzało w pisaniu botów. Na przykład niegdyś super popularny bot Rythm był napisany w Javie.

Natomiast niezaprzeczalnie Python i JS są do tego popularniejsze - pytanie czy autor pytania chce się przede wszystkim nauczyć C# i przy okazji napisać bota, czy przede wszystkim jak najprościej napisać bota, mniejsza w którym języku.

(i boczne pytanie dla autora... czemu w taki sposób piszesz :o Coś źle ustawione w androidzie czy coś takiego...?)

komentarz 7 marca przez Sefinek Obywatel (1,180 p.)
Fakt, źle napisalem troche, poprawiłem już (;
komentarz 7 marca przez Szymon Piątkowski Nowicjusz (150 p.)

@adrian17, Dziękuję Za Radę... Na Pewno Spróbuję

komentarz 7 marca przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)
I napraw sobie klawiaturę ;)
komentarz 8 marca przez Panelinio Gaduła (4,440 p.)
Ja tam z kolei w pythonie grzebałem przy pisaniu bota do Discorda

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 91 wizyt
pytanie zadane 18 lutego w JavaScript przez Piotrek2713 Mądrala (5,380 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 1,219 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 629 wizyt
pytanie zadane 6 listopada 2020 w C# przez Chodok Nowicjusz (200 p.)

92,578 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,653 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...