• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wykonanie własnego dziennika lekcyjnego

Object Storage Arubacloud
+1 głos
174 wizyt
pytanie zadane 28 stycznia w Ogłoszenia, zlecenia przez Max Martens Nowicjusz (180 p.)
Cześć, generalnie mam dość nietypową sprawę. Założyłem taki projekt głównie dla młodzieży. Zajmujemy się odwzorowywaniem pracy normalnej szkoły w formie "zabawy" mamy normalnie dyrekcję, pracowników itp. Pracujemy na codzień na systemie dzwonek.pl ale niestety nie spełnia to naszych oczekiwań. Dlatego przychodzę z pytaniem, czy ktoś chciałby się podjąć niestety darmowej pomocy (niestety ten projekt nie jest komercyjny dlatego nie mielibyśmy z czego zapłacić) ze stworzeniem dziennika elektronicznego bazującym na funkcjach prawdziwych takich systemów takich jak np Vulcan lub Librus (oczywiście w uproszczonej formie) Funkcje jakie chciałbym to: Moduły administratora, operatora księgi zastępstw, nauczyciela, ucznia Zarządzanie planem lekcji, zastępstwami, tworzenie nowych klas i przypisanie do nich uczniów, tworzenie sal, nowych użytkowników i przypisywanie im uprawnień wyżej wymienionych, np jakieś ogłoszenia szkolne, EWENTUALNIE moduł wiadomości W uprawnieniach nauczyciela, wiadomo wyświetlanie przypisanych lekcji, prowadzenie lekcji, wpisanie tematu (tutaj też ewentualnie przypisanie sobie jakiś rozkładów materiału ale to opcjonalnie wiadomo) wpisywanie ocen i obliczanie średniej Jakby ktoś byłby chętny pomóc to bardzo proszę o pomoc! Pozdrawiam!!
3
komentarz 28 stycznia przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,400 p.)
A co już macie zrobione? Był już tu pytający, który chciał wykonać dziennik elektroniczny ponieważ miał zastrzeżenia do Vulcana. Ale chyba nikt nie wejdzie do projektu za darmo.
komentarz 29 stycznia przez Max Martens Nowicjusz (180 p.)
Chciałbym zaznaczyć, że nie chcę absolutnie nic bardzo zaawansowanego, tylko takie podstawowe żeby się dużo nie narobić, bo jednak za darmo nie mogę mieć wysokich oczekiwań a pomocą też mogłoby być podpowiedzenie mi jak to zrobić.
W dzienniku nic nie jest zrobione, to takie plany jeśli ktoś by się zgłosił
komentarz 29 stycznia przez Max Martens Nowicjusz (180 p.)
Dziennik ma po prostu działać i spełniać swoje podstawowe założenia, bo jednak nie byłby to dziennik komercyjny tylko taki na cele projektu i korzystała by z tego młodzież :))

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 29 stycznia przez Max Martens Nowicjusz (180 p.)
Dziennik ma po prostu działać i spełniać swoje podstawowe założenia, bo jednak nie byłby to dziennik komercyjny tylko taki na cele projektu i korzystała by z tego młodzież :))

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,376 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 209 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 243 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2017 w SQL, bazy danych przez Macek Kolo Mądrala (5,480 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...