• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Usunęłam konwersację z MS Teams i chcę ją przywrócić

Object Storage Arubacloud
0 głosów
88 wizyt
pytanie zadane 21 listopada 2023 w Systemy operacyjne, programy przez Niepokonana7999 Bywalec (2,270 p.)

Hej proszę o pomoc.

Typowo sytuacja mnie się coś kliknęło panie informatyku napraw. Jestem w organizacji mojej uczelni na ms teamsie i w ogóle w outlooku jako studentka, jakkolwiek to działa. No i tydzień temu kliknęłam na telefonie w aplikacji usuń i usunęłam baaardzo długą konwersację i jak to odzyskać? Co do szczegółów to mam aplikację na telefonie i na laptopie win 10. i need to recover deleted chats in Teams <- nie działa, tym sposobem nie znalazłam nie tylko usuniętych plików, ale też tych nieusuniętych :( Znalazłam tylko nieusunięte załączniki do wiadomości jakieś obrazki pdfy i jeden usunięty pdf w pierwszym koszu, ale z nieusuniętej konwersacji.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 22 listopada 2023 przez Wiciorny Ekspert (270,910 p.)
Przeczytaj to :
https://www.linkedin.com/pulse/how-recover-deleted-messages-from-microsoft-teams-cloudally/

samemu tego nie zrobisz, możliwe, że administracja zarządzająca serwerem np, firmowym jest wstanie to zrobić, natomiast mało jest to prawdopodobne w świetle aktualnego RODO i niestety jeśli nie ma możliwości tego zrobić uczelnia, to samodzielnie tego nie zrobisz.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 144 wizyt
pytanie zadane 18 maja 2020 w Urządzenia mobilne przez wz7475 Początkujący (360 p.)
–2 głosów
0 odpowiedzi 354 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,521 wizyt

92,634 zapytań

141,505 odpowiedzi

319,883 komentarzy

62,015 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...