• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

krótkie szkolenie dot. wytrenowania modelu do naśladowania czyjegoś głosu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
99 wizyt
pytanie zadane 14 września 2023 w Ogłoszenia, zlecenia przez MarcinZ Nowicjusz (120 p.)
Witam,

Szukam osoby, która wykona dla mnie krótkie, ale skuteczne szkolenie wraz z omówieniem przygotowanego przez szkoleniowca kodu w Python dot. przygotowania danych do wytrenowania modelu ze sztucznej inteligencji.

Wytrenowany model ma służyć do naśladowania czyjegoś głosu. Dodam, że jestem pasjonatem filmowania i montowania filmów, które obok programowania jest moim dość dużym hobby. Dodam, że nie mam zamiaru używać takiego modelu do celów niewłaściwych, tylko do celów prywatnych.

Znam trochę Pythona i wiele innych języków programowania, bo programuję od 20 lat. Dodam, że chodzi mi o to by taki kod był naprawdę skuteczny i nie zawierał błędów i jak najbardziej odwzorowywał głos osoby z próbek plików.

Dodam, że zależy mi na tym by móc wytrenować model na dowolnym głosie i zależy mi na tym, by ten głos był naprawdę podobny do oryginału. Zależy mi też na tym, że głos, który będę/będziemy trenować będzie w języku polskim. Nie interesuje mnie język inny niż polski.

Chciałbym w efekcie finalnym nauczyć się jak trenować model wraz ze zdobyciem wiedzy jak przygotować dane do trenowania modelu, jak i ze zdobyciem wiedzy jak anonimizować dane (chyba tak to się nazywa o ile dobrze pamiętam), jak i finalnie chciałbym móc napisać dowolny tekst w języku polskim i wytrenowany model wypowie mi te słowa w języku polskim i zapisze je do pliku mp3/wav.

W internecie nie mogłem znaleźć przykładów do tego typu działań, jedynie co znalazłem na YouTube to przykłady trenowania modeli w języku angielskim, ale to mnie nie satysfakcjonuje, gdyż zależy mi na języku polskim.

Chciałbym by takie szkolenie odbyło się online i żebym mógł je nagrać, by móc je później odtworzyć.

Jeśli ktoś z Was specjalizuje się w tego typu podejściu do sztucznej inteligencji to zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam
Marcin
komentarz 14 września 2023 przez reaktywny Nałogowiec (41,050 p.)
Na OLX sporo osób się ogłasza z pomocą (korepetycjami) z programowania, w tym z AI / ML / DL. Także można zapytać na Useme.com czy Oferia.pl

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 372 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2020 w Systemy operacyjne, programy przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 372 wizyt
pytanie zadane 11 lipca 2019 w C i C++ przez Munvik Dyskutant (9,350 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,476 wizyt
pytanie zadane 31 maja 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Username Obywatel (1,350 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...