• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Głośnik W Laptopie Trzeszczy

Object Storage Arubacloud
0 głosów
183 wizyt
pytanie zadane 24 lipca 2023 w Sprzęt komputerowy przez Wojtek457 Nowicjusz (120 p.)
edycja 28 lipca 2023 przez Arkadiusz Waluk
Od Pewnego Czasu Trzeszczy Mi Głośnik W Laptopie Próbowałem Już Zaktualizować Sterownik Dźwięku Ale To Nic Nie Daje Mój Laptop To "Hp Laptop 15-db1xxx" Czy Na Ten Problem Może Mieć Wpływ Jakaś Aktualizacja Windowsa 11?
komentarz 24 lipca 2023 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,400 p.)
Tak przy okazji, znasz zasady użycia wielkich liter w języku polskim?
1
komentarz 28 lipca 2023 przez Wojtek457 Nowicjusz (120 p.)
edycja 28 lipca 2023 przez Arkadiusz Waluk
Tak znam ale robię to dla estetyki wpisu.
1
komentarz 29 lipca 2023 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)

@Wojtek457, Dwa razy miałem taki przypadek. Raz w laptopie msi, gdzie uszkodzone było wejście jack i raz w laptopie asus, gdzie problem występował po przełączeniu się z linuxa na windowsa. Trzeba było dodać parametr jądra w konfigu gruba.

komentarz 1 sierpnia 2023 przez Wojtek457 Nowicjusz (120 p.)
Ale ja mam preinstalowany windows pewnie to zależy od uszkodzonego wejścia jack.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 305 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2022 w Sprzęt komputerowy przez iwan78 Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 101 wizyt
pytanie zadane 17 maja 2023 w Grafika i multimedia przez Partek Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 559 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...