• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Darmowa nawigacja ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
114 wizyt
pytanie zadane 2 lipca 2023 w Urządzenia mobilne przez neo1020 Dyskutant (8,430 p.)
Witajcie

Dostałem ostatnio kilka nawigacji starych jak NOKIA PD-14 i zastanawiam się czy są jakieś darmowe appki czy mapy które można wgrać do tego urządzenia czy to już nie ma sensu ? Mam też np tomtom ale po ściągnięciu oprogramowania do navigacji  wyskakuje że ten typ nie jest obsługiwany ?

Go clever czy gamini, są na tych navigacjach automapa ale to 2013 rok

 

Znalazłem NavigatorFree ale nie chce wystartować
1
komentarz 3 lipca 2023 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Dla zabawy imo warto. Do codziennego użytku - raczej nie, osobiście bym nie używał, szczególnie, że mamy google maps. Pewnie wgranie mapy "specjalistycznej", czytaj dla osób prowadzących coś innego niż samochód osobowy, ma sens, ale czy taka osoba nie kupi czegoś "kup i zapomnij"?  

Może coś z OpenStreetMap. Generalnie widzę, że ludzi próbowali coś na to wgrywać, ale to sztuka dla sztuki.
komentarz 3 lipca 2023 przez neo1020 Dyskutant (8,430 p.)
udało mi się uruchomić NavigatorFree na GoClever ale nie mogę wybrać mapy bo nawigacja nie ma takiej opcji, a na nacie nie mogę znaleźć z jakiej ścieżki ona korzysta ;/ właśnie robię TOM TOM zobaczymy.

Dostałem je na zasadzie jak się uda za free coś zrobić to ok jak nie to nie
komentarz 3 lipca 2023 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
https://navigatorfree.mapfactor.com/en/support/ rzuć okiem na samym dole jest backup, może tutaj da się coś wykombinować. Skoro jest backup, to musi być i przywracanie, podmiana backupu wydaje się realna i w miarę prosta.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 299 wizyt
pytanie zadane 5 grudnia 2018 w HTML i CSS przez Avalansz Użytkownik (580 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 453 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2017 w HTML i CSS przez Patryk Bogdan Bogdań Początkujący (490 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 288 wizyt
pytanie zadane 22 października 2018 w C i C++ przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...