• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Który telefon najlepszy do gier?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
725 wizyt
pytanie zadane 9 września 2015 w Offtop przez Jonki Dyskutant (8,180 p.)

5 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 26 września 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Moim zdaniem najlepszym tutaj telefonem jest Huawei P8 Lite. Wydajny procesor + 16 GB pamięci. Ale jeżeli masz możliwości wzięcia czegoś na Raty to wziął bym coś od Xiaomi
0 głosów
odpowiedź 25 września 2015 przez 2miski Początkujący (260 p.)

Według mnie to najlepszy do gier jest Sony Xperia M4 Aqua. laugh

0 głosów
odpowiedź 25 września 2015 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Nie mam czasu na przejrzenie modeli, ale miej na uwadze: - ppi - piksele na cal(im więcej, tym lepiej) - rozmiar(to chyba oczysite|), - batera(też ważne) - czy obsługuje LTE, - jaki android(powoli 4.x będzie wypierany, ale baardzo powoli - po co martwić się na przyszłość ;)) - jaki procesor -> snapdragon 810 czy 820 straasznie się grzeje, a to duża wada, - pojemność na pamęci wewn. i czy obsługuje slot kart SD. Jeżeli chcesz, później rozpiszę się co i jak, jaki model polecałbym teraz itd. - ale to później ;)
komentarz 25 września 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Jak sie nieznasz to sie najlepiej nie wypowiadaj . Bo niema jeszcze dostepnych smartfonów z Snapdragonem 820..\
komentarz 26 września 2015 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
dlatego napisałem "810 czy 820" - notabene, gdzieś czytałem o tym, że snapdragon 820 już był testowany, chyba przez huawei , ale nie jestem tego pewny
0 głosów
odpowiedź 26 września 2015 przez niezalogowany
Iphone jest super tam premiery gier są zawsze pierwsze dopiero potem pojawia się to na androida tak było na przykład z gta san andreas
0 głosów
odpowiedź 27 września 2015 przez Damian Kuriata Użytkownik (600 p.)
Wydaje mi się, że P8 Lite byłby najlepszym rozwiązaniem, M4 aqua, wersja 8GB ma źle spartycjonowaną pamięć wewnętrzną i dla użytkownika dostępne jest tylko nieco ponad 1GB. PS. jeśli chcesz grać w GTA San Andreas to szczególnie odradzam M4 aqua, ponieważ GTA nie jest zoptymalizowane pod układy Adreno (a przynajmniej kiedyś tak było)

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 364 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 263 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 333 wizyt
pytanie zadane 9 maja 2016 w Urządzenia mobilne przez Zahrad Użytkownik (740 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...