• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ankieta dla osób z branż IT

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
232 wizyt
pytanie zadane 30 marca 2023 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Peterp108 Nowicjusz (140 p.)

Witam,
prośba do osób pracujących w branży IT o wypełnienie ankiety, potrzebuję ankiet do pracy magisterskiej.
Ankieta zajmuje ok 10-15 minut.

Z góry dziękuję <3

 

https://psychodpt.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_babDCUZQpJjYXP0

komentarz 30 marca 2023 przez Gynvael Coldwind Nałogowiec (27,530 p.)

Kilka rzeczy mnie tam zastanawia w ankiecie btw:

  • Czemu w pierwszej grupie były pytania tak/nie, w drugiej 3-stopniowa skala, a w ostatniej 5-stopniowa. Brzmi trochę jak testowanie różnych metodologii? :)
  • Niektóre pytania są podwójne, np. "zawsze czułem się wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju" – to są dwie różne rzeczy / powinny być dwa różne pytania.
  • W przypadku pytania o staż w branży ta ostatnia grupa będzie bardzo bardzo duża w porównaniu do poprzednich. Chyba, że planowałeś przysłowiowo przebadać tylko grupę studentów [psychologii] :)
  • Na niektóre pytania serio nie wiedziałem jak odpowiedzieć lub mnie wręcz nie dotyczyły. Ale to pewnie statystycznie i tak się uśredni, więc w/e.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 30 marca 2023 przez Gynvael Coldwind Nałogowiec (27,530 p.)
Powodzenia z ankietą (przekazałem też kilku innym osobom) :)

Jeśli byś publikował pracę / wrzucał gdzieś wnioski z badań, daj znać :)
0 głosów
odpowiedź 30 marca 2023 przez Wiciorny Ekspert (270,190 p.)

Uzupełnione, pojawia się pare pytań, które mogą mylić np.
 

Jak często w ciągu ostatniego miesiąca byłeś/aś przekonany/a, że jesteś w stanie poradzić sobie z problemami osobistymi?

  • Nigdy
  • Prawie nigdy
  • Czasem
  • Dość często
  • Bardzo często

Generalnie, jeśli ktoś zaznaczy nigdy? To znaczy, że nie ma problemów, czy nigdy sobie nie radzi, czy nie miał możliwości sprawdzić, czy musi radzić sobie z problemami ...? 

Analogiczne pytanie to 

Jak często w ciągu ostatniego miesiąca stwierdzałeś/aś, że nie radzisz sobie ze wszystkimi obowiązkami? 

Nigdy : co może wskazywać, że zawsze sobie nie radzę, albo ... ktoś inny pomyśli ,że nigdy nie musiał sobie radzić z obowiązkami, które mógł traktować jako "trudne, czy nie do poradzenia sobie" .
Tak samo w kwestii rozdrażnienia, jeśli ktoś nigdy nie był rozdrażniony w aktualnym czasie, to tak naprawdę, czy odp. nigdy oznacza, że nigdy nie mógł  sobie z tym poradzić, czy że nigdy nie był w tym stanie ? 

Udanych wyników badania ! 

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 76 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 288 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 515 wizyt
pytanie zadane 30 maja 2022 w Offtop przez Infolet Początkujący (390 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...