• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Własna strona jako Portfolio ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
364 wizyt
pytanie zadane 13 marca 2023 w Offtop przez LinosiK Obywatel (1,920 p.)
Cześć !

Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z własną stroną internetową jako portfolio ?
Czy lepiej będzie taką stronę napisać w html, css, js od zera, czy po prostu postawić stronę na WordPressie gdzie wrzucę link do githuba oraz swoje CV ? Jak w ogóle spostrzegane są takie strony, wśród pracodawców ew. przyszłych klientów ? Będę wdzięczy za wszelkie podpowiedzi.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 13 marca 2023 przez Wiciorny Ekspert (273,730 p.)
Jeśli twoim portfolio programistycznym są jeżyki w których robisz stronę, to jak najbardziej może to być dobre rozwiązanie.

Gorzej jesli np. jesteś backendowcem, piszesz tylko w Javie, a stawiasz stronę tylko na JS, wtedy niekoniecznie jest to jakiś przykład, chyba, ze na tej stronie masz link do innych swoim projektów, a twoja strona ma być tylko wizytówką, wtedy jak najbardziej jest to fajne rozwiązanie, łatwe dla rekrutrów i zawsze będzie dla Ciebie na plus, jako atut ( przy założeniu, że będzie dobrze zrobiona), niż jej brak.

Jak postrzegane są przez pracodawców? Albo pozytywnie, albo neutralnie... zazwyczaj zależy od HR ale zwykle "nie ma to jakoś wpływu negatywnego, jeśli nie masz, jeśli masz niekoniecznie może być to na plus ).
Jak przez klientów, no na pewno jesli CHCESZ TWORZYC innym strony itd, to wtedy to jest twoja wizytówka i tak, faktycznie warto wtedy a nawet powinieneś mieć stronę.
komentarz 13 marca 2023 przez LinosiK Obywatel (1,920 p.)
Ogólnie uczę się Front-endu i pomimo jakiegoś odnośnika do githuba gdzie byłyby moje projekty to widziałem fajną opcję gdzie były miniaturki np stron które wykonałem i po ich wciśnięciu przekierowywało na taką stronę. Zacząłem uczyć się Reacta i po lepszym zaprzyjaźnieniu się z nim myślałem, żeby właśnie napisać taką stronę - portfolio

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 411 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2017 w Nasze projekty przez gremlin Dyskutant (7,600 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 703 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 228 wizyt

92,757 zapytań

141,679 odpowiedzi

320,441 komentarzy

62,101 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...